Dzień 6 czerwca dla dziewczyn z zespołu gogolińskich mażoretek ArriVa, obfitował w wiele niespodzianek. Kiedy przyszły na próbę dowiedziały się, że zajęć nie będzie, otrzymały natomiast wspaniałe koszulki ze swoimi imionami oraz z logo i nazwą zespołu.

Następnie instruktorki „uprowadziły" dziewczyny na spacer, który jak się później okazało był bardzo krótki, gdyż tylko na parking. Na parkingu czekał autobus, który zabrał cały zespół do kina Helios w Opolu na wspaniały film, pt. „Gwiazd naszych wina". Po filmie dziewczyny dowiedziały się, że to jeszcze nie koniec niespodzianek, gdyż autobus zawiózł je do Mc Donalda, gdzie każdy mógł zamówić co tylko chciał.

Wyjazd został zorganizowany i sfinansowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie, dla zespołu mażoretek jako podziękowanie za wspólne lata ćwiczeń, prób oraz ciężkiej pracy, jaką wkładają dziewczyny aby wspaniale reprezentować Gminny Ośrodek Kultury, a tym samym gminę Gogolin.

Dziękujemy również wszystkim rodzicom naszych mażoretek za okazywane wsparcie, pomoc i dobre serce, na które zawsze można liczyć.