W grudniu 2020 r. Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie zorganizował konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową. Konkurs adresowany był do mieszkańców Gminy Gogolin; zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu Ozdoby Bożonarodzeniowej, uwzględniając elementy tradycji Bożego Narodzenia oraz motywy regionalne.

Ozdoby, które pomyślnie przeszły etap kwalifikacyjny wzięły udział w głosowaniu internetowym za pośrednictwem portalu Facebook. W ramach akcji #wspieramygastronomię ufundowane zostały nagrody w postaci voucherów, do wykorzystania w lokalnej gastronomii, na zakup dań na wynos lub z dostawą do domu.

Internauci zdecydowali o przyznanych miejscach, które wyglądają następująco:

KATEGORIA DZIECI

I miejsce:

Michał Wystrach, Chorula – voucher o wartości 300 zł

II miejsce (ex aequo):

Lena Płaskura, Gogolin – voucher o wartości 200 zł

Karolina Gołąbek, Gogolin – voucher o wartości 200 zł

III miejsce:

Tobiasz Gorzel, Zakrzów - voucher o wartości 150 zł

Wyróżnienia:

Barbara Gogolok, Gogolin - voucher o wartości 50 zł

Emilia Bartkowiak, Gogolin - voucher o wartości 50 zł

Magdalena Makiola, Malnia - voucher o wartości 50 zł

KATEGORIA DOROŚLI I MŁODZIEŻ:

I miejsce (ex aequo):

Katarzyna Bańska, Gogolin – voucher o wartości 300 zł

Andżelika Guth, Malnia – voucher o wartości 300 zł

II miejsce:

Anna Obrzud, Obrowiec – voucher o wartości 200 zł

III miejsce:

Waltrauda Wicher, Gogolin - voucher o wartości 150 zł

Po rozwiązaniu konkursu zwycięskie prace można było podziwiać w oknach Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz Internautom za aktywność podczas głosowania w naszym konkursie. Gratulujemy wszystkim laureatom.