Gminny Ośrodek Kultury po raz kolejny gra z WOŚP

Gminny Ośrodek Kultury po raz kolejny gra z WOŚP ❤️

Pomimo, że do jubileuszowego, 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało jeszcze ponad miesiąc, już teraz można wesprzeć akcję wrzucając datki do puszki znajdującej się w sekretariacie GOK w Gogolinie!

Tym akcentem rozpoczynamy wspólne granie dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

Na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy 30 stycznia 2022 r. do Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie.

Tradycyjnie naszych wolontariuszy będzie można spotkać również w sołectwach Gminy Gogolin. Szczegóły już wkrótce. Zapraszamy do wspólnego udziału w akcji!