Muzyczny Bukiet dla Mamy

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy dzień, w którym szczególnie chcemy podziękować naszej mamie za to, że jest i powiedzieć jej jak bardzo ją kochamy. Wszystkim, którzy nie mają jeszcze pomysłu na prezent dla mamy podpowiadamy, że w tym rok można jej wręczyć „Muzyczny Bukiet”, czyli bilet na wyjątkowy koncert z największymi przebojami pop kultury, musicalu i operetki.

Koncert odbędzie się w niedzielę 29 maja 2022 r. o godz. 17:00 w Gminnym Centrum Kultury im. Jerzego Lipki w Gogolinie (od godz. 16:30 zapraszamy do słodkiej kawiarenki).
W programie wezmą udział polscy i zagraniczni artyści a wśród nich Justyna Gęsicka, polska mezzosopranistka - laureatka wielu międzynarodowych konkursów wokalnych. Koncertuje w całej Polsce a także poza granicami.

Pavlo Tabakov gwiazda ukraińskiej sceny, wokalista, kompozytor, instrumentalista (gra na fortepianie, gitarze, akordeonie). Zwycięzca projektu wokalnego w ukraińskiej telewizji „Voice of Ukraine-2”. Zwycięzca popularnego projektu telewizyjnego „Szansa”. Półfinalista projektu „Ukraina ma talent”. Koncertował i koncertuje za granicą: USA, Kanada, Francja, Polska, Holandia, Szwajcaria, Włochy, Dania, Australia, Azerbejdżan.

Wojciech Mrozek – kompozytor, aranżer, dyrygent, wirtuoz klarnetu i producent. Należy do grona najwybitniejszych współczesnych klarnecistów.
Koncert z udziałem artystów to wielobarwność muzyki wokalno - instrumentalnej, która wzbudza entuzjazm każdej publiczności. Zapraszamy wszystkich melomanów na to niezwykłe wydarzenie!

Bilety w cenie 25 zł / osoba do nabycia w kasie GOK w Gogolinie.