Drodzy członkowie UTW
W związku z eskalacją zachorowań odwołujemy spotkanie w restauracji 15 X i wyjazd na rowerach do Kamienia Śląskiego 22 X.
Życzymy zdrowia  i... do zobaczenia
Jola Matuszek i zarząd UTW

- Rajd rowerowy do Zakrzowa planowany na 1 X przeniesiony na 8 X godz. 10-ta koło kamieni na ul. Szkolnej
- Spotkanie w bibliotece planowane na 8 X przesunięte na inny termin.
- "Święto pieczonego ziemniaka" - spotkanie w restauracji "Joanna" 15 X o godzinie 16-tej. Opłata 20 zł do skarbnika Marii Szatki lub na konto (z dopiskiem : imię , nazwisko, "Święto pieczonego ziemniaka")
- Od 6 X ( wt.) rozpoczynają się zajęcia taneczne z panem Jackiem Nowosielskim
- Trwa gimnastyka z rehabilitantami ( od października w GOK-u )
-  W poniedziałki i środy odbywają się zajęcia na basenie
- Możemy wrócić do zajęć komputerowych w GOK-u ( zapisy osobiście lub  telefonicznie )
- Kto jest chętny do nauki j. angielskiego ? ( zapisy)
- Możemy zacząć zaj. z malowania farbami ( zapisy )
- Proponujemy zajęcia teatralne i / lub recytatorskie ( zapisy )
- Możemy rozpocząć gimnastykę mięśni dna miednicy ( zapisy )

Pod adresem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLS5OPWkWlB1R9NJMo42o4wRgjHyHpK6FD znajduje się cykl filmików instruktażowych dla seniorów uczących korzystania z internetu na smartfonach. To jest poradnik wieloodcinkowy. Kolejne odcinki będą pojawiać się regularnie.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Gogolin,

od czwartku 16 kwietnia w całej Polsce obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Można zrobić to za pomocą jednorazowej lub wielorazowej maseczki ochronnej, szala lub chusteczki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców – osób starszych, uprzejmie informujemy, iż Urząd Miejski w Gogolinie od środy (15.04) uruchomi punkt wydawania maseczek wielokrotnego użytku dla seniorów powyżej 65 roku życia.

Maseczki można odebrać w punkcie przy gogolińskim magistracie, ul. Krapkowicka 6 (przy windzie), od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 12.00. Maseczki szyte są na bieżąco przez wolontariuszy oraz krawcowe z terenu gminy Gogolin, a zapasy w punkcie będą uzupełniane w ramach możliwości, tak, aby każdy senior mógł skorzystać z naszej akcji. Seniorzy powyżej 65 roku życia zamieszkujący sołectwa, w celu otrzymania maseczki, mogą zrobić to za pośrednictwem sołtysa wsi.

Dnia 11 marca w przeddzień planowanego od dawna Walnego Zebrania Członków UTW  zarząd podjął decyzję  o konieczności odwołania zebrania. A potem nastały miesiące izolacji z powodu pandemii koronawirusa. Wszystkim członkom życzę zdrowia i do zobaczenia w zdrowszych czasach.

Polub nas na Facebooku!

Logo NCK Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziadedukoBardzo Młoda Kultura
Początek strony /*====== Moduł dostępności ======*/