Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie przystąpił do partnerstwa w projekcie „Edukacja kulturowa Opolszczyzny – EDUKO 2016-2018”. W związku z projektem odbywają się cykle bezpłatnych szkoleń z różnych obszarów kultury, w których uczestniczą pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie. Lista warsztatów, które już się odbyły:
- Warsztaty malowania na porcelanie
- Warsztaty wykonywania kwiatów z bibuły
- Coś z niczego, czyli twórcze wykorzystanie surowców wtórnych

Organizatorom warsztatów oraz pomysłodawcom projektu bardzo dziękujemy i czekamy na kolejne szkolenia. Serdeczne podziękowania również dla Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie – Iwony Cimek za oddelegowanie na warsztaty swoich pracowników oraz za chęć uczestnictwa w partnerstwie projektu EDUKO 2016-2018.

Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie

Więcej informacji na stronie projektu: www.eduko.opole.pl