2 tydzień wakacji w Strzebniowie

Kolejny tydzień wakacji w Świetlicy Młodzieżowej w Strzebniowie dobiega końca, nie zabrakło wielu ciekawych zajęć. Były zajęcia sportowe na świeżym powietrzu, plastyczne, kulinarne - robiliśmy gofry z owocami a także szycie motylków z filcu. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Opiekun świetlicy
Agnieszka Porada

Podsumowanie 1 tygodnia wakacji w Strzebniowie.

W trakcie wakacyjnych zajęć w Strzebniowie dzieci wybrały się w kreatywno–edukacyjną podróż po świecie. Wyposażeni w paszporty, odpowiednie ubrania oraz kufry na pamiątki udały się na wyprawę. Odwiedziły wiele  ciekawych miejsc na wszystkich kontynentach.

Zawitały do afrykańskiej wioski, nurkowały na Wielkiej Rafie Koralowej, poznawały kulturę Chin,  świętowały urodziny w Meksyku, tkały peruwiańskie dywaniki, tworzyły indiańskie łapacze snów, bawiły się na weneckim karnawale, sprawdzały jak się żyje w Indiach… Na zakończenie wykonały ramki na wakacyjne Zdjęcia.

Opiekun Katarzyna Wystrach-Blaut

Tegoroczne ferie w Strzebniowie dzieci spędziły bardzo aktywnie. Bardzo dużo zajęć związanych było z sportowymi rozgrywkami. Był turniej tenisa stołowego, gdzie uczestnicy zostali podzieleni ze względu na przedział wiekowy. Było układanie wieży z jak największej ilości kubeczków, jednak  największą frajdą było jej zdmuchnięcie. Oprócz tego odbyły się zajęcia kulinarne oraz prace manualne. Dzieci również uczestniczyły  w wyjeździe  do Krasiejowa.

Opiekun świetlicy 
Agnieszka Porada

W czwartkowe popołudnie 5 grudnia 2019 r. w świetlicy młodzieżowej w Strzebniowie odbyło się spotkanie mikołajkowe, które zgromadziło jak co roku dużą grupę najmłodszych uczestników. Specjalnie przygotowane przedstawienie pt. "Kot w butach" wręcz porwało wszystkie dzieci do wspólnego śpiewania, odgadywania i zabawy.

Tuż po zakończonym przedstawieniu specjalnie do wszystkich dzieci przyleciał Mikołaj. Nie zabrakło wspólnych zdjęć radości, uśmiechu i świątecznej atmosfery.

Opiekun świetlicy 
Agnieszka Porada