Chorula: Warsztaty zdobienia pierników

3 grudnia w świetlicy w Choruli odbyły się warsztaty zdobienia pierników. Kolorowe lukry, posypki i nieograniczona wyobraźnia uczestników zajęć pozwoliły stworzyć prawdziwe piernikowe cudeńka. A jakie pyszne....

Chorula: warsztaty adwentowo - świąteczne

Świetlica w Choruli zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych 24 listopada 2021 r. (środa) o godz. 16:00 na warsztaty kreatywne "Tworzenie wieńców adwentowych" oraz 3 grudnia 2021 r. (piątek) o godz. 14:30 na "Warsztaty piernikowe".

Chorula: Wieńce adwentowe

24.11.2021 r. w świetlicy w Choruli odbyły się warsztaty tworzenia wieńców adwentowych. W świetnej atmosferze zarówno małe jak i duże uczestniczki wykonały piękne dekoracje z przygotowanych materiałów.

Chorula: Pieczenie pierników

W ramach przygotowań do Kiermaszu Bożonarodzeniowego w poniedziałek 15 listopada 2021 r. pracownicy GOK w Gogolinie spotkali się w świetlicy w Choruli na tradycyjnym pieczeniu pierników, które zostaną przyozdobione przez dzieci w pracowni Świętego Mikołaja. Szczegóły już wkrótce!

Chorula: Św. Marcin

Z okazji dnia św. Marcina dzieci ze świetlicy w Choruli przygotowały przedstawienie dotyczące postaci św. Marcina. Wystąpiły 11 listopada podczas sołeckich „Marcinek”.