3 tydzień wakacji w Górażdżach

Fotorelacja z 3 tygodnia wakacji w świetlicy w Górażdżach.

2 tydzień wakacji w Górażdżach

W miłej atmosferze minął kolejny tydzień zajęć w świetlicy w Górażdżach. Uczestnicy zajęć wspólnie relaksowali się kolorując obrazki ulubionych zwierzaków, wtorek jak każdego tygodnia dzień upłynął na śpiewaniu i nauce gry na wybranych instrumentach, w środę zaś zorganizowano rozgrywkę nowo poznanej gry pt. „kolejka” – każde z dzieci otrzymało zasłużoną nagrodę.

Czwartek upłynął bardzo ciekawie – dzieci mogły zobaczyć kolejne eksperymenty oraz spróbować swoich sił przy tworzeniu doświadczeń. Piątek minął nam pracowicie. Wspólnie posprzątano plac przy obejściu świetlicy a następnie wszyscy odpoczywali przy wspólnej herbacie i poczęstunku.

Wakacje w Górażdżach

Zajęcia wakacyjne w świetlicy młodzieżowej w Górażdżach ruszyły pełną parą. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.

Dwa tygodnie zajęć wakacyjnych w świetlicy w Górażdżach przebiegły w pomyślnej atmosferze. Bardzo zróżnicowane propozycje warsztatów pozwoliły chociaż trochę zaspokoić potrzebę działań twórczo – artystycznych, pomimo tego, że wakacje w świetlicy trwały tylko 2 tygodnie. Zrealizowano wiele ciekawych zajęć warsztatowych, takich jak: papierowa wiklina, sztuka wyplatania sznurkiem – makrama (breloki i bransoletki), kwiaty z plastikowych butelek, a także zorganizowano wyjścia w teren – czyli okazja do posmakowania lokalnej turystyki.

Ewa Kremer
opiekun zajęć wakacyjnych

Uprzejmie informujemy, że od 2 marca 2020 r. świetlica młodzieżowa w Górażdżach będzie czynna w poniedziałki od 15:00 do 19:00, w środy od 17:00 do 19:00 oraz w piątki od 14:00 do 18:00. Serdecznie zapraszamy!