Ostatnie dni wakacji w Zakrzowie

Uczestnicy zajęć świetlicy z Zakrzowa w ostatnich dniach wakacji sądzili kwiaty w kolorowych doniczkach, malowali własne obrazy, spędzali czas na aktywności sportowej. Wakacje minęły bardzo szybko, ale też ciekawie i aktywnie.

Wakacyjny wyjazd do kina

25 sierpnia 2021 r. świetlicę z Choruli, Strzebniowa i Zakrzowa pojechały do kina na film pt. "Wyrolowani". Wyjazd ten odbył się na zakończenie wakacji.

Zakrzów: Wakacje w pełni

Wakacje w pełni, a w świetlicy w Zakrzowie mnóstwo atrakcji. Uczestnicy zajęć mogli wykonać mydełka, były zabawy zręcznościowe, cuda plastyczne - z papieru i nie tylko. Gościliśmy również strażaka, który opowiedział o zasadach pierwszej pomocy oraz o swojej pracy.

Festyn w Zakrzowie

30 lipca 2021 r. w Zakrzowie odbył się festyn sportowy, podczas którego świetlica umilała czas naszym najmilszym. Były tańce, zabawy z chustą, balonowe cudeńka, ogromne bańki, tatuaże oraz wiele innych atrakcji dla dzieci. Na koniec uczestnicy zabaw rozbili cukierkową piniatę.

Wycieczka do Kamienia Śląskiego

3 sierpnia 2021 r. uczestnicy zajęć świetlicowych ze Strzebniowa, Choruli, Kamionka i Zakrzowa wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Kamienia Śląskiego, gdzie zwiedzili zamek i park, następnie uczestnicy wycieczki udali się do Karolinka Golf Park, gdzie mogli poznać kilka ciekawostek dotyczących golfa, sposobu grania, a także mogli poćwiczyć uderzenia, co wszystkim podobało się najbardziej.