Kamionek: Warsztaty piernikowe

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami więc w Świetlicy w Kamionku nie mogło zabraknąć warsztatów piernikowych. Podczas zajęć towarzyszyła świąteczna muzyka a pięknie udekorowane pierniki uczestnicy mogli zabrać do domu. 

Kamionek: Pierniki dla podopiecznych DSS

W czwartkowy poranek 2 grudnia 2021 r. świetlica w Kamionku wraz z pracownikami Centrum Usług Społecznych zorganizowała warsztaty piernikowe. Wypieki zostały udekorowane przez seniorki z Kamionka. Następnie zostaną pięknie spakowane i dostarczone dla mieszkańców Domu Spokojnej Starości św. Barbara w Kamionku jako małe prezenty świąteczne.

Kamionek: Wieńce adwentowe

W piątkowe popołudnie 26 listopada 2021r. mieszkańcy Kamionka i nie tylko spotkali się w Świetlicy Młodzieżowej na warsztatach tworzenia wieńców adwentowych. Uczestnicy zajęć byli bardzo zadowoleni z efektów swojej pracy.   

Kamionek: warsztaty adwentowe dla seniorów

W czwartkowy poranek 18 listopada 2021r. zorganizowane zostały warsztaty z tworzenia wianków i stroików adwentowych. Spotkanie odbyło się w Świetlicy w Kamionku a skierowane było dla seniorek. Artystyczne prace dały Paniom wiele radości.

Opiekun Świetlicy w Kamionku
Sara Grobosz

Jesienne warsztaty w Kamionku

W Świetlicy Młodzieżowej w Kamionku zostały zorganizowane warsztaty. Dla dzieci została stworzona jesienne ścieżka sensoryczna, która przyniosła im wiele radości. Następnie uczestnicy zajęć mieli możliwość stworzyć własne jesienne lampiony.

Opiekun Świetlicy w Kamionku Sara Grobosz