Jesienna Zumba
Czy jesień musi się kojarzyć z długimi wieczorami spędzonymi na kanapie przed telewizorem? Oczywiście, że nie!
Chcesz spróbować czegoś nowego, a zarazem ekscytującego? Dobrze się bawić, a przy okazji spalić mnóstwo kalorii i wyrzeźbić sylwetkę? Naładować się pozytywną energią? 
Jeśli tak Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie ma znakomitą propozycję – Jesienną Zumbę z Nutką Cafe dla dorosłych!
Zajęcia będą odbywać się w dniach od 20.10.2021 r. do 1.12.2021 r. w każdą środę, w godz. od 18:30 do 20:00.
ZUMBA to niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich prosto z serca Karaibów i Południowej Ameryki z aerobikiem, dzięki którym można spalić nawet 600 kalorii. Na zajęciach z Zumby każdy uczestnik świetnie się bawi, a przy tym pracuje nad osiągnięciem doskonałej formy fizycznej.
Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy w sekretariacie GOK w Gogolinie lub telefonicznie numerem telefonu: 77 554 50 21.
Serdecznie zapraszamy!
bezpłatny kurs komputerowy dla seniorów
Życie na emeryturze to czas, który trzeba w pełni wykorzystać. Warto realizować pasje, próbować nowych rzeczy i dokształcać się. Dzięki komputerom możemy łatwiej i szybciej załatwić sprawy codzienne, urzędowe, porozmawiać ze znajomymi i bliskimi.
Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie serdecznie zaprasza na bezpłatny kurs komputerowy dla seniorów! Zajęcia będą odbywać się w środy od 3 listopada 2021 r. w godz. od 10:00 do 12:00. Program obejmuje 6 bloków tematycznych: 
  • Podstawowa obsługa
  • Edytor tekstu
  • Bezpieczny komputer
  • Media społecznościowe
  • Poczta elektroniczna
  • Zakupy internetowe
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy w sekretariacie GOK w Gogolinie lub telefonicznie numerem telefonu: 77 554 50 21. 
Ilustracja: Paleta malarska
W odpowiedzi na duże zainteresowanie zajęciami z malarstwa oraz w celu jeszcze lepszego dopasowania formy zajęć do wieku uczestników. Otwieramy kolejną dodatkową grupę zajęć.
Zajęcia odbywają się co tydzień w czwartki:
I grupa -16:00-17:30 – dzieci I-III klasa
II grupa 17:30-19:00- dzieci IV-VIII
Chętnych zapraszamy do zapisów!
październikowe spotkania dla seniora
Serdecznie zapraszamy na październikowe spotkania dla seniora w ramach cyklu „Kulturalne barwy jesieni”.
 
W piątek 15.10.2021 r. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie z dietetykiem Anną Kowolik z Poradni zdrowego odżywiania pt. „Świat przypraw a nasze zdrowie”.
 
W środę 20.10.2021 r. o godz. 10:00 odbędą się warsztaty pt. „Jesienne specjały z dynią a odporność”, które poprowadzi pasjonatka kulinariów - Irena Jasińska, założycielka lokalnej firmy Delicious HOME MADE.
 
Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy w sekretariacie GOK w Gogolinie lub telefonicznie numerem telefonu: 77 554 50 21.
 
Do zobaczenia w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie.


Tutaj realizowany jest projekt grantowy dofinansowany z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.