Artystyczne Lato - Gogolin 2022

Wyjątkowo bogaty program, moc atrakcji dla dzieci, fantastyczne koncerty i wspaniała zabawa – tak najkrócej można podsumować tegoroczny finał „Artystycznego Lata” na Placu Benedektyńskim w Gogolinie, który odbył się w dniach 16 – 17 lipca 2022 r.

Wideorelacja z Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Gogolin 2022
Przeżyjmy to jeszcze raz! Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Gogolin 2022.

Konwersja Cyfrowa Domów Kultury
Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie finalizuje realizacje zadania pt. „Kultura cyfrowa dostępna dla każdego” w ramach projektu programu pn. „Konwersja Cyfrowa Domów Kultury” finansowanego z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

Zakończenie Roku Artystycznego 2021/2022
W czwartek 23 czerwca 2022 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyło się zakończenie Roku Artystycznego 2021/2022.
Kursanci GOK wraz z instruktorami przygotowali występy artystyczne, dzięki którym przybyli rodzice i goście mieli okazję podziwiać efekty ciężkiej pracy uczestników zajęć i warsztatów oferowanych przez naszą placówkę.

Festyn Rodzinny 2022
W niedzielne popołudnie 19.06.2022 r. w Owocowym Ogrodzie Miejskim w Gogolinie odbył się Festyn Rodzinny.