A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Świetlica Młodzieżowa w Kamionku

Siedziba:

Kamionek
ul. Ogrodowa 3

Godziny otwarcia:

czwartek – piątek   13.00 – 18.00

   

 

Na wyposażeniu świetlicy znajdują się liczne komputer, ksero, gry planszowe, puzzle, piłkarzyki, stół do tenisa oraz sprzęt sportowy różnego rodzaju piłki, skakanki, badminton i wiele innych.

Dzieci i młodzież przybywające do świetlicy mogą liczyć na dobra zabawę, pomoc w odrabianiu prac domowych oraz rozwój zdolności twórczych. Świetlica organizuje plenerowe wycieczki do ciekawych zakątków swojej miejscowości, wycieczki rowerowe, spacery w poszukiwaniu zwiastunów kolejnych pór roku, zabawy na świeżym powietrzu (podchody, zabawa w chowanego, piłka nożna, siatkówka, zabawy ze skakanką i wiele innych).

Świetlica zajmuje się organizacją różnego rodzaju imprez jak dyskoteka dla młodszych i starszych, kulig, turnieje śnieżne, turniej tenisa stołowego, Halloween, Andrzejki, spotkania z Mikołajem, Dzień Dziecka i wiele innych.

Dzieci chętnie zajmują się wykonywaniem różnych prac manualnych; kasztanowe stworki, lampiony, plany lekcji, gazetki ozdoby świąteczne – kartki, choinki z makaronu, stroiki, itp.

 

 

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony