A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

IMG 2085 SmallDrugi, wakacyjny weekend rozpoczął się już w piątkowe popołudnie. Dzieci z naszej gminy wraz z rodzicami mogli bawić się wspólnie na „Letnim festynie", który odbył się w gogolińskim parku przy ulicy Ligonia.

Początek uświetnił występ naszych dziewczyn z zespołu Mażoretek. Dziewczyny zaprezentowały układ taneczny, po którym można było porozmawiać z nimi i sprawdzić swoje umiejętności np. kręcąc pałką. Mażoretki bardzo chętnie podchodziły do widowni i opowiadały o zespole.

Ochotnicza Straż Pożarna dała pokaz jak otworzyć zakleszczony samochód. Wodna kurtyna, którą włączyli strażacy dała ukojenie niejednemu maluchowi podczas tego upalnego dnia.
Komisariat Policji w Gogolinie udostępnił wóz policyjny, aby każdy mógł wsiąść i poczuć się jak prawdziwy policjant. Chętnych nie brakowało.
Podczas pokazów służb trwały liczne gry i zabawy. Pracownice naszych świetlic przygotowały warsztaty . Przy stoliku z pracami ręcznymi dzieci wykonywały przeróżne ciekawostki z papieru, bibuły, sznurka, kleju itp.....
Na stanowisku Gminnego Ośrodka Zdrowia postawiono stół do masażu, gdzie dzieci chętnie korzystały z usług pana masażysty. Obok ustawiła się długa kolejka (głównie dziewczynek) aby upiększyć sobie swoje dłonie i paznokcie całkowicie z darmo.
Punkt gastronomiczny zachęcał na kiełbaski z grilla, a dla naszych spragnionych milusińskich były przygotowane darmowe napoje, ciastka i oczywiście lody.

Organizatorem tej imprezy był:

  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Gogolinie
  • Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie
  • Gminna Biblioteka w Gogolinie
  • Gminny Ośrodek Zdrowia w Gogolinie
  • Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Gminy Gogolin

 

Najbliższe wydarzenia

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony