Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie wspólnie z Urzędem Miejskim w Gogolinie w dniu 21.08.2013r. zorganizował muzyczne spotkanie pod hasłem Artyści ze Lwowa dla Gogolina. Na spotkaniu licznie zgromadzona publiczność podziwiała Artystów z Centrum Twórczości Dzieci i Młodzieży „Galicja" ze Lwowa. Już przed godziną 18.00 sala widowiskowa Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie im. Jerzego Lipki wypełniona była po brzegi. Różnorodność repertuaru jaką przedstawiły dzieci i młodzież z Ukrainy zachwyciła wszystkich obecnych. Przedstawione utwory łączyły nowoczesność z folklorem. Widzowie owacjami domagali się bisu, a brawa nie milkły jeszcze na długo po koncercie. Dyrektor Centrum Twórczości Dzieci i Młodzieży „Galicja" ze Lwowa zadeklarował, że już wkrótce znów nas odwiedzą z innym repertuarem.