W dniu wczorajszym gościliśmy w naszej świetlicy popularną autorkę literatury beletrystycznej dla dorosłych panią Barbarę Kosmowską.Organizatorem spotkania była pani Krysia Kubiczek - pracownik filii bibliotecznej w Malni. Na spotkanie przybyło bardzo dużo gości, szczególnie pań. Pani Basia Kosmowska okazała się bardzo miłą i ciepłą osobą, chętnie odpowiadała na wszystkie pytania związane z najnowszą swoją książką "Ukrainka" i nie tylko. Panie szczególnie interesowały się życiem autorki, warsztatem jej pracy, rodziną - na wszystkie te pytania pani Barbara chętnie i z uśmiechem odpowiadała. Dziękujemy za ucztę duchową jaką się okazało spotkanie z autorką.

Opiekunka świetlicy w Malni
Barbara Herok