W okresie przed Świętami Wielkanocnymi nie mogło się obejść u nas bez konkursu. Do tego wydarzenia dzieci przygotowywały się przez długi okres czasu, skrobiąc kroszonki, wykonując oklejanki...

Do konkursu przystąpiło 15 dzieci. Konkurs trwał 3 godz. w czasie których każdy uczestnik musiał ozdobić swoje jajko. Gotowe prace oceniała komisja w składzie: Lucyna Mandalka i Zyta Junghardt - twórczynie ludowe z Malni, Krystyna Kubiczek - nasza pani bibliotekarka, Barbara Herok - opiekunka świetlicy. Komisja zgodnie stwierdziła iż wygranymi są wszystkie dzieci, które uczestniczyły w konkursie i chcą podtrzymywać dalej nasze piękne tradycje. Każde dziecko zostało nagrodzone.

Pierwsze miejsca otrzymały:

Julia Przybyła - grupa młodsza
Monika Wojciechowaska - grupa starsza
Teresa Radajewska - gimnazjum.

Współorganizatorami naszego konkursu była DFK w Malni oraz Filia Biblioteczna również z Malni.

Opiekunka świetlicy
Barbara Herok z podopiecznymi