W sobotę 27 czerwca 2015r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyła się ostatnia bajka  z cyklu „Witajcie w naszej bajce”. Tym razem aktorami były dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 1  w Gogolinie i zaprezentowały przedstawienie pod tytułem „Brzydkie kaczątko”, w przedstawieniu udział brały dzieci z grupy Słoneczek – grupa 5 latków. Małych aktorów do występu przygotowała pani Martyna Kubiczek, pani Sylwia Kuzber i pani Maria Szampera.

Cykl bajek „Witajcie w naszej bajce” rozpocznie się znów po wakacjach. Tak jak do tej pory w każdą sobotę miesiąca zapraszamy na bajki w wykonaniu szkół i przedszkoli Gminy Gogolin.