18 października sala widowiskowa Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie wypełniona była po brzegi. Wszyscy czekali na akustyczną odsłonę koncertu grupy TSA.
Już przed godz. 17.00 widownia brawami wywołała zespól na scenę. Ponad dwie godziny muzycy znakomicie bawili licznie zgromadzoną publiczność. Zespół zaprezentowała swoje największe hity, w tym piękne rockowe ballady. Podczas koncertu nie zabrakło wspaniałych popisów gitarowych świadczących o najwyższych umiejętnościach muzycznych. Muzycy znakomicie wpisali się również w lokalny klimat, wspólnie zaśpiewano m. in. Karolinkę.
Zespół TSA zagrał w Gogolinie w następującym składzie: Marek Piekarczyk, Andrzej Nowak, Stefan Machel, Marek Kapłon i Janusz Niekrasz.