A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Jak co roku, członkowie Akademii Trzeciego Wieku, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury  w Gogolinie, spotkali się w swoim gronie, aby dzielić się świątecznym opłatkiem. W czwartek 17 grudnia, do wigilijnego stołu ATW zaprosiło burmistrza Joachima Wojtalę, przewodniczącego Gminnej Rady Seniorów Jana Nadbrzeżnego, dyrektorów gminnych instytucji kultury – Iwonę Cimek i Ewę Bury oraz dyrektora zaprzyjaźnionego z akademią przedszkola – Katarzynę Figielę.


Prezes Henryka Sadowska, składając życzenia świąteczne i noworoczne, podziękowała za całoroczne zaangażowanie jej członków, a także za wspieranie działalności akademii przez samorząd gminny i jednostki organizacyjne.
W programie spotkania znalazły się wiersze o tematyce wigilijnej oraz wspaniałe przedstawienie bożonarodzeniowe przygotowane przez dzieci z Publicznego Przedszkola nr 3 w Gogolinie. Świątecznie zagrała również „Wędrująca Kapela”, która towarzyszy Akademii od początku działalności.
Na wigilijnym stole nie mogło zabraknąć tradycyjnych potraw. Członkowie Akademii przygotowali m.in. śląskie makówki i różnorodne dania z ryb, a także artystyczne drobiazgi przygotowane na zajęciach artystycznych.

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony