W dniu 14 marca członkowie Klubu Seniora w Gogolinie uczestniczyli w Spotkaniu Wielkanocnym, połączonym z warsztatami kroszonkarskimi oraz warsztatami tworzenia ozdób wielkanocnych. Wszystkich obecnych na spotkaniu przywitała opiekun Klubu Seniora p. Marta Wiora. Przekazała najlepsze życzenia świąteczne od Burmistrza Gogolina p. Joachima Wojtali oraz od p. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Iwony Cimek.

Całe spotkanie rozpoczęło się wspaniałym występem przedszkolaków z Publicznego Przedszkola Nr 3 w Gogolinie. Do występu dzieci przygotowały p. Katarzyna Figiela oraz p. Gizela Sappok.

Po występie wszyscy seniorzy udali się na tradycyjne, świątecznie przygotowany poczęstunek wielkanocny. Na stole znalazły się baby, babeczki oraz żurek wielkanocny.

Wszyscy seniorzy bardzo aktywnie brali udział w warsztatach kroszonkarskich, które poprowadziła p. Edeltrauda Krupop oraz w warsztatach tworzenia ozdób i dekoracji wielkanocnych, które poprowadziły panie z klubu seniora z sekcji rękodzieła artystycznego.

Seniorzy serdecznie dziękują p. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie Iwonie Cimek za zaangażowanie oraz pomoc w przygotowaniu spotkania.

Opiekun Klubu

Seniora Marta Wiora