Pomnik Karolinki i Karlika, budynek Urzędu Miejskiego w Gogolinie oraz przedwojenne zakłady wapiennicze w centrum miasta to trzy obiekty, które będą promowały Gogolin na pocztówkach, wydanych z okazji 50 – lecia nadania praw miejskich. Na każdej z trzech pocztówek znalazły się także informacje na temat ważnych wydarzeń, zapisanych na kartach historii Gogolina; nie mogło zabraknąć też jubileuszowego logotypu.

Widokówki można nabyć za symboliczną złotówkę w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie. Serdecznie zachęcamy do rozsyłania pocztówek i rozsławiania naszego lokalnego dziedzictwa kulturowego w Polsce i na świecie.