Marzysz o tym, żeby śpiewać, ale nigdy nie miałeś odwagi spróbować? Myślisz, że śpiewać mogą tylko ci którzy potrafią?

Oni, też kiedyś zaczynali od zera. Sukces zależy tylko w 10% od talentu, a w 90% od ćwiczeń i motywacji. Śpiew jest wspaniałą przygodą.

- EMISJA GŁOSU,
- DYKCJA,
- INTERPRETACJA TEKSTU,
- RUCH SCENICZNY,
- HIGIENA GŁOSU,
- PRACA Z MIKROFONEM.

Doskonalenie techniki wokalnej pozwala sprawdzenie siebie i umożliwia udział w różnego rodzaju konkursach, przeglądach i występach.
Śpiew jest dobrym sposobem na aktywne i kreatywne spędzanie wolnego czasu, poznawanie nowych ludzi i miejsc.

Na scenie możesz być kim tylko zechcesz. A może to właśnie piosenka będzie sposobem na karierę i to ona będzie miała wpływ na wybór Twojej życiowej drogi.

Instruktorem zajęć jest Linda Wencel

Absolwentka Edukacji kreatywnej z medialną na Uniwersytecie Opolskim oraz WSZiA w Opolu na kierunku Zarządzanie w administracji publicznej. Instruktor śpiewu w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komprachcicach.

Wokalistka, laureatka wielu nagród na festiwalach piosenki o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Solistka zespołu bluesowo-rockowego DAY OFF oraz kierownik artystyczny zespołu wokalno-instrumentalnego Attonare z Komprachcic, który w swoim dorobku ma 5 płyt. Swój warsztat wokalny szlifowała pod okiem Elżbiety Zapendowskiej, Doroty Miśkiewicz, Piotra Tłustochowicza a także w Prywatnej Szkole Muzycznej ARSNOVA w Opolu. Brała udział w wielu projektach muzycznych realizowanych m.in. przez TLiA w Opolu, Filharmonię Opolską. Nagrodzona Wyróżnieniem Magnolią Powiatu Opolskiego za działalność kulturowo-charytatywną.

Zajęcia dla dzieci od 7 lat, młodzieży i dorosłych.

Będą odbywać się od 1 października 2018 r. w każdy czwartek w godzinach popołudniowych w/g ustaleń z instruktorem.

Zajęcia płatne: 40 zł za miesiąc