Grupa Gogolińskich Mażoretek ArriVa działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie w dniach 20-22 maja 2016r. brała udział w XVIII Mistrzostwach Polski Mażoretek, które odbywały się w Kędzierzynie Koźlu. Tam wspaniale reprezentowały Gminę Gogolin zdobywając wysokie miejsca.

Nagrody zdobyły w następujących kategoriach:

• W kategorii SOLO FLAGA SENIORKI Weronika Cisińska zdobyła srebrny medal i tytuł I V-Ce Mistrza Polski.
  • W kategorii SOLO 2X FLAGA SENIORKI Weronika Cisińska zdobyła złoty medal i tytuł Mistrza Polski
  • Starsza grupa naszych Mażoretek wywalczyła brązowy medal i tytuł II V-Ce Mistrza Polski w kategorii MIX FORMACJE JUNIORKI, pokonując bardzo trudną konkurencję.

W tym roku najmłodsza grupa naszych Mażoretek, Mini ArriVa po raz pierwszy wzięła udział w tych zawodach. Zaprezentowała się z dwoma układami w dwóch kategoriach. Oba występy znalazły się na wysokich miejscach, gdyż dziewczyny wywalczyły:

• brązowy medal i tytuł II V-Ce Mistrza Polski w Kategorii MIX MINIFORMACJE KADETKI
  • brązowy medal i tytuł II V-Ce Mistrza Polski w Kategorii MIX FORMACJE KADETKI.

W tym roku również nasza starsza grupa Mażoretek ArriVa otrzymała tytuł ZŁOTYCH MAŻORETEK w kategorii FORMACJA MIX w Plebiscycie Diamentowa Mażoretka 2016. Wszystkim którzy oddali głos na nasze dziewczyny w tym Plebiscycie, serdecznie dziękujemy.

Cała grupa Mażoretek ArriVa swoją ciężką i wspaniałą pracą zdobyła wysokie miejsca na tegorocznych Mistrzostwach Polski i możemy być dumni z naszych mistrzów.

Gminny Ośrodek Kultury serdecznie dziękuje instruktorkom: pani Sandrze Mientus i Ewie Wiora za trud i zaangażowanie w przygotowaniu dzieci do występów oraz za godną reprezentację naszej gminy. Gratulujemy tak wspaniałych wyników.

Szczególnie dziękujemy również dziewczynom ze starszej grupy Mażoretek ArriVa, które wspaniale pomagały młodszym koleżankom w czasie trwania zawodów.

Swoje podziękowania składamy również rodzicom za pomoc, wsparcie i wzorowy doping dla całej grupy podczas Mistrzostw.