Dnia 3 sierpnia odbyła się wycieczka do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, gdzie podopieczni świetlic z Malni, Kamienia Śląskiego oraz z Gogolina (Nutka Cafe) mieli okazję pobyć na łonie natury… Wycieczka rozpoczęła się wizytą w siedzibie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego w Ładzy, a potem udaliśmy się na ścieżkę przyrodniczo – dydaktyczną między Murowem, a Zagwiździem. Podziwialiśmy opolskie wydmy (to bardzo ciekawe zjawisko u nas), przepiękne okazy drzew, średniowieczne grodzisko oraz hutę w Zagwiździu. Nasza krajoznawcza wycieczka zakończyła się wspólnym ogniskiem w siedzibie parku, gdzie każdy posilił się upieczoną kiełbaską, bułeczką i innymi smakołykami. Nie obyło się również bez pieczenia pianek w ognisku. Pomimo pewnych utrudnień i nieporozumień podczas organizacji wycieczki – wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i przepraszamy za opóźnienia. Za miło spędzony czas – serdeczne dzięki.

Opiekunowie grup
Ewa Kremer