A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Aktualności

W poniedziałek 12 marca 2018 r. członkowie Klubu Seniora w Gogolinie uczestniczyli w spotkaniu z dzielnicowym Gogolina sierż. Eweliną Pielorz. Funkcjonariuszka policji zachęcała do zachowania asertywności w kontaktach z nieznajomymi, którzy manipulują i okradają starsze osoby.

Czytaj więcej: Spotkanie z policjantką

W czwartek 18 stycznia 2018 r. blisko 100 członków Klubu Seniora w Gogolinie uczestniczyło w spotkaniu z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość uświetnił występ przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 3 w Gogolinie.

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka w Klubie Seniora

W poniedziałek 4 grudnia 2017 r. członkowie Klubu Seniora wzięli udział w kulinarnych warsztatach z dietetykiem – mgr Agnieszką Wasiak-Szufnarowską. Tematem spotkania była „Cudownie rozgrzewająca jesienna kuchnia na co dzień”. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak przyrządzić dyniowo-kokosowe puree z kaszą oraz sałatkę z pieczonym burakiem.

Czytaj więcej: Cudownie rozgrzewająca jesienna kuchnia na co dzień

W poniedziałek 27 listopada 2017 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyło się spotkanie Klubu Seniora z mł. bryg. Lucjanem Lubaszką – dowódcą Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach. Tematem prelekcji było „Bezpieczeństwo pożarowe w domach i mieszkaniach”. W trakcie spotkania uczestnicy obejrzeli interesującą prezentację i otrzymali wiele cennych wskazówek jak unikać niebezpiecznych sytuacji, które mogą doprowadzić do pożaru.

Czytaj więcej: Bezpieczeństwo pożarowe w domach i mieszkaniach

W czwartek 14.09.2017 r. członkowie Klubu Seniora w Gogolinie tradycyjnie wybrali się na pożegnanie lata do Pokrzywnej. W trakcie wyjazdu nie zabrakło dobrego humoru, wesołych śpiewów i pięknej pogody. Na zakończenie wycieczki uczestnicy pojechali na pyszną rybkę do Moszczanki.

Czytaj więcej: Wyjazd Klubu Seniora do Pokrzywnej

W poniedziałkowe popołudnie 29.05.2017 roku w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyło się spotkanie dotyczące zasad ruchu drogowego, w którym uczestniczyło aktywnie 20 pań należących do Klubu Seniora. Wykład poprowadzili funkcjonariusze policji i straży miejskiej, którzy zaprezentowali najważniejsze aspekty związane z tematyką spotkania. Członkinie klubu miały okazję zadawać mnóstwo pytań, porozmawiać o różnych, trudnych sytuacjach, które im się przydarzyły.

Czytaj więcej: Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

We wtorek 23.05.2017 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie członkowie Klubu Seniora uczestniczyli w spotkaniu z okazji Dnia Matki i Ojca. Spotkanie uświetnił występ przedszkolaków z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Gogolinie, oraz młodzieży uczęszczającej do Świetlicy Środowiskowej w Gogolinie. Z okazji zbliżających się Dni Ojca i Matki życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności przekazał zastępca burmistrza - Krzysztof Długosz oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie – Iwona Cimek. Każdy z uczestników spotkania otrzymał ręcznie wykonaną papierową laurkę oraz kwiatka z krepiny. 

Czytaj więcej: Dzień Matki i Ojca w Gogolińskim Klubie Seniora

W sobotę 13 maja 2017 r. członkowie Gogolińskiego Klubu Seniora wzięli udział w Targach Ogrodniczych – „Wiosna Kwiatów 2017” w Łosiowie. Ta dwudniowa impreza odbywająca się zawsze w 2. weekend maja w Opolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Łosiowie i z każdym kolejnym rokiem cieszy się rosnącym zainteresowaniem odwiedzających. To również największe święto kwiatów w województwie opolskim.

Czytaj więcej: Weekend z Wiosną Kwiatów w Łosiowie

W poniedziałek 6 lutego 2017 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie w ramach Klubu Seniora odbyły się zajęcia grupy rękodzieła artystycznego, w trakcie których seniorzy tworzyli ozdoby i kartki wielkanocne.

W poniedziałek 23 stycznia 2017 r. członkowie Klubu Seniora w Gogolinie uczestniczyli w spotkaniu z okazji Dnia Babci i Dziadka. Spotkanie uświetnił występ przedszkolaków z Publicznego Przedszkola Nr 3 w Gogolinie. Do występu dzieci przygotowały p. Katarzyna Figiela oraz p. Gizela Sapok.

Czytaj więcej: Dnia Babci i Dziadka w Klubie Seniora

Zajęcia w GOK

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad

Początek strony