Festyn Rodzinny - zakończenie wakacji  w Owocowym Ogrodzie Miejskim w Gogolinie

Środowe popołudnie 31.08.2022 r. mimo ostatniego dnia wakacji twarze najmłodszych były uśmiechnięte! A to za sprawą Festynu Rodzinnego w Owocowym Ogrodzie Miejskim w Gogolinie.

Imprezie towarzyszył program artystyczny w wykonaniu grupy tanecznej WTR i mażoretek Arriva działających przy GOK w Gogolinie oraz zespołu Łucja utworzonego przez gości z Ukrainy przebywających w Hotelu Łucja w Zakrzowie.

Na uczestników imprezy czekała moc atrakcji: dmuchany plac zabaw, leżaczki, kocyki, uśmiechnięte miasteczko z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gogolinie, kącik z książką z Gminną Biblioteką Publiczną w Gogolinie oraz pokazy strażackie przygotowane przez OSP Gogolin. Animacje, gry i zabawy poprowadził klaunik Dżonik z workiem pełnym upominków. To było na prawdę udane zakończenie wakacji.

Dziękujemy za udział w wydarzeniu i życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym i artystycznym. Do zobaczenia na zajęciach w GOKu.