Kiedy wszyscy już zajęli miejsca na widowni na scenie pojawił się KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH.

Kabaret zaprezentował spektakl pt.: „Z życia niższych sfer". Co ciekawe, po raz pierwszy był to spektakl w wersji 3D. Każdy z widzów otrzymał specjalne okulary, przez które mógł doznać jeszcze większych wrażeń. Występ kabaretu rozbawił wszystkich do łez i przyprawił publiczność o ból brzucha. Ponad 2 godzinny program artystyczny jaki zaprezentowali artyści był pełen humoru, śmiechu i zabawnych scenek.

Po spektaklu nadszedł czas na autografy i zdjęcia z członkami Kabaretu Skeczów Męczących.

Każdy z widzów przy wyjściu otrzymał również wróżbę na dobranoc.

To był naprawdę udany Wieczór Andrzejkowy i z pewnością już na stałe wpisze się w nasz kalendarz wydarzeń kulturalnych Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie.