W Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie przez 2 miesiące odbywały się warsztaty taneczne z tańca HIP HOP, tańca TOWARZYSKIEGO oraz JAZZU. Dnia 23 listopada w GCK odbyło się spotkanie podsumowujące te warsztaty. Wszystkie zajęcia były bezpłatne, prowadzone w ramach projektu „Nowa siedziba, nowe możliwości – Dom Kultury+ w Gogolinie", współfinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2013".

Podczas spotkania zaprezentowały się wszystkie grupy taneczne, które uczęszczały na zajęcia. Jako pierwsza zatańczyła grupa hip hop. Następnie zaprezentowali się tancerze z jazzu, a tuż za nimi swoje umiejętności pokazali profesjonaliści tego stylu czyli Klub Tańca Siera z Krapkowic. Na zakończenie wspaniałych pokazów tanecznych wystąpili uczestnicy warsztatów tańca towarzyskiego i znowu nadszedł czas na profesjonalistów tego stylu. Tym razem swoje umiejętności w tańcu towarzyskim pokazali tancerze ze Szkoły Tańca Maestro z Opola. Po wszystkich prezentacjach tanecznych nadszedł czas na wspólną zabawę. Prowadzący zaprosił wszystkich do tańca i cała sala w rytm dyskotekowej muzyki szalała na parkiecie chcąc w ten sposób ustanowić rekord w ilości osób tańczących na parkiecie w Gogolinie i z pewnością się to udało gdyż chętnych do tańca nie brakowało.