Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

logo mkidn kolor„Odkrywanie piękna dźwięków - zakup fortepianu do Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie" - projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

 

 

Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie realizuje projekt „Odkrywanie piękna dźwięków - zakup fortepianu do Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie" dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zakup fortepianu jest zwieńczeniem realizowanych od 2009 r. inwestycji na rzecz utworzenia nowoczesnego miejsca edukacji kulturalnej w Gogolinie.
Po rozstrzygnięciu przetargu, w maju długooczekiwany instrument stanął na scenie, natomiast dźwięki nowego fortepianu po raz pierwszy zabrzmiały podczas uroczystości obchodów 10-lecia Polski w Unii Europejskiej, 24 maja 2014r.

Zakup fortepianu stanowi odpowiedź na potrzeby mieszkańców regionu i okolic świadczy o tym zaangażowanie darczyńców. Przypominamy, że podczas uroczystego otwarcia Gminnego Centrum Kultury w maju 2013 r. na ręce burmistrza i dyrektora GOK, Prezes Zarządu Górażdże Cement SA Andrzej Balcerek, przekazał w formie czeku „cegiełkę" o wartości 30 000 zł na zakup fortepianu do GCK. Do tej inicjatywy dołączyła również dyrektor Banku Spółdzielczego w Gogolinie Bożena Dąbrowska, przekazując darowiznę w wysokości 15 000 zł oraz spontanicznie biznesmen i filantrop – Karol Cebula, który przekazał na ten cel 10 000 zł.

Nowozakupiony instrument umożliwi w przyszłości organizację cyklu wydarzeń muzycznych w GCK.

 

Deklaracja dostępności

Zajęcia w GOK

Najbliższe wydarzenia

Polub nas na Facebooku!

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

Logo NCK Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziadedukoBardzo Młoda Kultura
Początek strony /*====== Moduł dostępności ======*/