Ferie w Odrowążu
Pierwszy tydzień ferii w świetlicy w Odrowążu upłynął kosmicznie. Odbył się wyjazd do Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie do Mobilnego Planetarium ORBITEK na wspaniałą lekcje o kosmosie. W świetlicy podczas zajęć budowano rakiety kosmiczne z rolek po papierze toaletowym oraz tworzono wyklejanki o tematyce kosmicznej.
Drugiego tygodnia ferii podczas warsztatów plastycznych tworzono prace o tematyce wiosennej i wielkanocnej. Najbardziej podobały się dzieciom kurczaczki z jajek niespodzianek, z których dzieci tworzyły dekoracje na nadchodzące święta. Ostatniego dnia ferii odbył się wyjazd do kina, na wzruszającym filmie pt. "Pimi z Krainy Tygrysów".

Odrowąż: Stroiki świąteczne

Pamiętając o naszych bliskich, którzy leżą na cmentarzach, w świetlicy wiejskiej w Odrowążu zorganizowano konkurs florystyczny, który miał na celu przygotowanie stroików na groby przed nadchodzącymi świętami i dać wyraz pamięci i szacunku dla tych których już nie ma wśród nas.

Opiekun świetlicy Kilisz Irena

Odrowąż: Mikołajkowy konkurs plastyczny dla dzieci

W świetlicy wiejskiej w Odrowążu zorganizowano mikołajkowy konkurs plastyczny dla dzieci. W konkursie mogły wziąć udział dzieci uczestniczące w zajęciach świetlicowych. Konkurs miał na celu wprowadzenie dzieci w magiczny czas oczekiwania na Mikołaja, który zapewne odwiedzi je już niebawem we wszystkich domach.

Opiekun świetlicy Kilisz Irena

Odrowąż: Wieńce adwentowe

W świetlicy wiejskiej w Odrowążu podczas warsztatów florystycznych panie przygotowały stroiki z świecami adwentowymi, które będą odmierzać cztery niedziele adwentowe do świąt. Wykonane prace panie zabrały ze sobą do domu, aby udekorować mieszkania.

Opiekun świetlicy Kilisz Irena

Odrowąż: Piecznie pierników

Podczas warsztatów w świetlicy wiejskiej w Odrowążu pieczono pierniki świąteczne do paczek mikołajkowych, którymi zostaną obdarowani seniorzy w naszej gminie.

Opiekun świetlicy Kilisz Irena