Zakrzów: Sadzenie kwiatów
W związku z tym, że zimna Zośka już za nami i przymrozki w nocy nam już nie grożą, w świetlicy w Zakrzowie podczas zajęć panie miały okazje posadzić pelargonie do doniczek i zabrać je do domu, aby przez całe lato zdobiły parapety na dworze i uprzyjemniały im letnie dni.
Opiekun świetlicy Kilisz Irena.

Zakrzów: Palmy wielkanocne
W świetlicy wiejskiej w Zakrzowie przed niedzielą palmową przeprowadzono warsztaty rękodzieła ludowego i mieszkanki Zakrzowa tworzyły palmy wielkanocne, które wykorzystane będą w nadchodząca niedzielę do poświęcenia w kościele. Palmy te chronią domostwa przed nieszczęśliwymi zdarzeniami oraz w szczególności są ochronią dla  domu przed uderzeniem pioruna podczas burzy.
Opiekun świetlicy Kilisz Irena

Zakrzów: Warsztaty krosoznkarskie

W poniedziałek 15 marca 2022 r. mieszkańcy Zakrzowa mieli okazję wykonać tradycyjne kroszonki, podczas spotkania z twórczynią ludową – Panią Barbarą Herok. Zajęcia odbyły się w ramach współpracy GOK w Gogolinie z Centrum Usług Społecznych w Gogolinie.

Zakrzów: Wiosenne warsztaty florystyczne
W Zakrzowie panie spotkały się w świetlicy wiejskiej, aby twórczo spędzić czas, podczas warsztatów florystycznych i z powierzonych materiałów stworzyć wiosenne stroiki. Po godzinie spod pracowitych rąk uczestniczek warsztatów ukazały się piękne niosące wiele energii prace, które panie zabrały do domu, aby udekorować nimi swoje domy.
Opiekun świetlicy - Kilisz Irena

W Zakrzowie panie chcą spędzać czas w świetlicy

Po konsultacjach z zainteresowanymi seniorkami w ramach świetlicy wiejskiej w Zakrzowie seniorki wykazały chęć udziału w cyklicznych kreatywnych spotkaniach. Po wspólnych ustaleniach wybrano termin w którym warsztaty będą się odbywały będzie to każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca.