Warsztaty pt. "Ziarnko do ziarnka"

W dniach 24 i 26 sierpnia 2021 r. odbyły się dwudniowe warsztaty "Ziarnko do ziarnka". Grupa dzieci oraz dorosłych wykonała piękne wianki, które zostały przygotowane z różnych ziaren.

Drugi turnus wakacyjny w Nutka Cafe
W poniedziałek 23 lipca 2021 r. rozpoczął się II turnus wakacyjny. Dzieci oraz młodzież zapoznali się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa podczas wakacji, o których opowiedziała pan policjant.
Pierwszy turnus wakacyjny w Nutka Cafe
Wakacje w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie ruszyły pełną parą.
Rozpoczęcie wakacji z Nutką Cafe

Rozpoczęły się wakacje w Nutka Cafe. 29 czerwca 2021 r. do Gminnego Ośrodka Kultury zawitały dzieci, które będą uczestniczyły w warsztatach oraz zajęciach wakacyjnych. Już pierwszego dnia czekało na nich wiele atrakcji. Spotkanie rozpoczęło się wizytą funkcjonariusza policji, który przeprowadził z dziećmi rozmowę na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Po krótkiej pogadance zostały przeprowadzone zabawy integracyjne dla wszystkich uczestników. Najważniejszym punktem wczorajszego spotkania były zajęcia z robotyki. Każdy uczestnik warsztatów miał okazję podjąć próbę zbudowania robota.

Warsztaty z okazji Dnia Ojca

We wtorek 15 czerwca 2021 roku odbyły się warsztaty „Prezent dla taty”. Uczestnicy zajęć w Nutka Cafe, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie, wykonali wyjątkowe upominki dla swoich ojców, które już w przyszłym tygodniu trafią w ich ręce. Każdy przygotował piękny puchar oraz odznakę dla swojego rodzica. Dodatkowo każdy uczestnik warsztatów ozdobił dyplom Super Taty oraz wyciął wyjątkowe kupony.

 

Wszyscy uczestnicy zajęć wykazali się ogromną kreatywnością i zapałem do pracy.