Warsztaty z okazji Dnia Ojca

We wtorek 15 czerwca 2021 roku odbyły się warsztaty „Prezent dla taty”. Uczestnicy zajęć w Nutka Cafe, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie, wykonali wyjątkowe upominki dla swoich ojców, które już w przyszłym tygodniu trafią w ich ręce. Każdy przygotował piękny puchar oraz odznakę dla swojego rodzica. Dodatkowo każdy uczestnik warsztatów ozdobił dyplom Super Taty oraz wyciął wyjątkowe kupony.

 

Wszyscy uczestnicy zajęć wykazali się ogromną kreatywnością i zapałem do pracy.

Warsztaty pt. Prezent dla Mamy

We wtorek 25 maja 2021 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie, w świetlicy Nutka Cafe odbyły się warsztaty, podczas których uczestnicy wykonali tabliczki metodą stringart oraz pudełka w kształcie serduszka z kuponami. W trakcie zajęć powstały przepiękne prezenty, które trafią w ręce szczęśliwych mam.

W poniedziałek 13 lipca 2020 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie przywitano nowych uczestników zajęć wakacyjnych. Dzieci zapoznały się z zasadami obowiązującymi w reżimie sanitarnym. Każdy uczestnik przygotował swoje stanowisko. Nie zabrakło chwil na to aby poznać się nieco bliżej. Zajęcia zakończyły się wykonaniem prac origami.

 

Podczas poniedziałkowych zajęć dzieci wykonały kolorowe krasnoludki. Do ich wykonania potrzebne były: filc, płyta CD, kolorowy papier, włóczka, ruchome oczka oraz koraliki. Kontynuowane były również prace z makramy – wyplatanych sznureczków. Powstały przepiękne tęczowe pióra. Wykorzystane m. in. do breloczków.

Część uczestników rozpoczęło swoją przygodę z wyplataniem papierowej wikliny. Nie zabrakło także występów karaoke.

Kolejny tydzień wakacji w Gminnym Ośrodku Kultury ruszył pełną parą! Aby wyjść dziecięcej naturze naprzeciw – na dzisiejszych zajęciach przygotowano drewniane szkatułki. Dzieci uwielbiają kolekcjonować na pozór błahe przedmioty: kamyczki, muszelki, koraliki. To dla nich prawdziwe skarby, które w specjalnym pudełku będą jeszcze ważniejsze. Do dekoracji wykorzystano metodę decoupage – jest to technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu na powierzchnię wzoru wyciętego z serwetki papierowej.