Kamień Śląski: Warsztaty wiosenno - wielkanocne

W okresie wiosenno - wielkanocnym w świetlicy w Kamieniu Śląskim odbyło się wiele ciekawych inicjatyw, m. in. : warsztaty tworzenia kwiatów z bibuły, które wykorzystano do tworzenia palm wielkanocnych; warsztaty florystyczne i tworzenia zająców z siana. Serdeczne podziękowania za współpracę dla p. Ireny z miejscowej filii bibliotecznej, która wzbogaca zorganizowane zajęcia różnymi ciekawymi informacjami, ciekawostkami, a także przygotowuje wiele zagadek i rebusów dla dzieci.

Kreatywne warsztaty z sianem

W dniach 30-31 marca w świetlicach w Kamieniu Śląskim i Górażdżach odbyły się kreatywne warsztaty z sianem. Wykonano wspaniałe zajączki, które zachwyciły wszystkich uczestników zajęć. Ten rodzaj zajęć okazał się strzałem w dziesiątkę i czekamy na kolejne wydarzenia w naszych świetlicach.

Kamień Śl.: Warsztaty florystyczne

W dniu 24 marca w świetlicy w Górażdżach odbyły się wiosenne warsztaty florystyczne. Każdy z uczestników zajęć wykonał piękną wiosenną kompozycję. Gościliśmy p. Anię z miejscowej biblioteki, która przeprowadziła pogadankę na temat wiosny.

Kamień Śl. : Warsztaty kroszonkarskie

W poniedziałek 23 marca 2022 roku w świetlicy w Górażdżach odbyły się kolejne „Tradycyjne warsztaty z jajem” z twórczynię ludową – Panią Barbarą Herok, organizowane wspólnie z Centrum Usług Społecznych w Gogolinie.

Kamień Śl.: Szydełkowanie

Dnia 22 lutego 2022 r. w świetlicy w Kamieniu Śląskim odbyły się pierwsze zajęcia, które miały na celu wtajemniczyć nas w podstawy szydełkowania. Jest to jednak nie lada wyzwanie i z całą pewnością spotkamy się na kolejnych zajęciach, aby szlifować te umiejętności...