Z wielką przyjemnością zapraszamy na długo oczekiwane przedstawienie teatralne pt. "Szewczyk Dratewka", które odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2024 roku (sobota) o godzinie 10:00 w Gminnym Centrum Kultury. Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem tym wyjątkowym spektaklem, który stanowi część cyklu "Witajcie w naszej bajce". Przedstawienie to z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Mamy nadzieję, że tym razem żadne przeziębienia nie staną na przeszkodzie naszym zdolnym młodym aktorom. Serdecznie zachęcamy Państwa do wspólnego spędzenia czasu, podziwiania ich niesamowitych talentów i wspierania pasji do sztuki.

Do zobaczenia na spektaklu!

Szewczyk Dratewka A3

W imieniu Burmistrza Gogolina i Związku Śląskich Kobiet Wiejskich serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się 17 marca (niedziela) o godzinie 15:00 w Hali Sportowej im. B. i Z. Blautów w Gogolinie.

Jarmark Wielkanocny to doskonała okazja, aby poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, podziwiać piękne ozdoby i rękodzieło, a także spróbować tradycyjnych potraw śląskich. W ramach Jarmarku odbędzie się także XXIV Wojewódzka Wystawa Stołów Wielkanocnych, na której zaprezentują się sołectwa i dzielnice, które powalczą także w konkursie na najlepszy wypiek. Będzie to nie lada gratka dla smakoszy i miłośników kultury ludowej.

Na ten dzień zaplanowaliśmy również wiele innych atrakcji, takich jak występy artystyczne dzieci i młodzieży, konkursy z nagrodami, kawiarenka wielkanocna, czy stoiska z wyrobami i ozdobami wielkanocnymi. Tradycyjnie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim i Zdobienia Jaj Wielkanocnych im. J. Lipki "Wielkie dzieło sztuki na małej skorupce".
Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Przyjdźcie i bawcie się razem z nami na Jarmarku Wielkanocnym w Gogolinie.

1._Zarządzenie_GOK.021.12.2024_Gminny_Konkurs_Kroszonkarski_i_zdobienia_jaj_wielkanocnych.pdf

2._Regulamin_Konkursu_w_kat._dla_dzieci_i_młodzieży_do_lat_16.pdf

3._Regulamin_Konkursu_w_kat._powyżej_16_lat_2.pdf

Załacznik_nr_1_do_regulaminu_-_Zgoda_rodzica.pdf

Załącznik_Nr_2_do_regulaminu_-_zgoda_osoby_pełnoletniej.pdf

 

Plakat Jarmark Wielkanocny 2024 3

Regulamin Gminnego Konkursu Gawędziarskiego "Śląskie Beranie 2024".

Zapraszamy serdecznie wszystkie przedszkola, szkoły podstawowe oraz szkoły ponadpodstawowe do udziału w Gminnym Konkursie Gawędziarskim „ŚLĄSKIE BERANIE”
Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia 2024 roku w Gminnym Centrum Kultury im. J. Lipki w Gogolinie.

Harmonogram konkursu:

  • Godzina 9:30: Przedszkola z Gminy Gogolin
  • Godzina 11:30: Szkoły z Gminy Gogolin oraz dorośli

To doskonała okazja, by zaprezentować swoje gawędziarskie umiejętności i podzielić się nimi z publicznością. Czekają na was niezapomniane chwile pełne śmiechu i wspaniałych historii. Do zobaczenia na scenie!

PLAKAT ŚLĄSKIE BERANIE 2024

Szukasz niezapomnianej przygody? Przyjdź i dołącz do nas na niezwykłe przedstawienie teatralne pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, które zostanie wykonane przez utalentowanych uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gogolinie.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 10 marca o godzinie 16:00 w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie. Jest to niepowtarzalna okazja, która nie tylko będzie stanowić muzyczny prezent dla Karoliny i Karlika, lecz także przyniesie niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom.

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy wieczór pełen romantycznej atmosfery i pięknej muzyki podczas koncertu pt. "Usta milczą, dusza śpiewa", który odbędzie się 13 lutego o godzinie 19:00.

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia pełne zabawy, niesamowitych atrakcji i pięknej muzyki! Już teraz możesz zapewnić sobie niezapomniane przeżycia, dołączając do nas na Babskim Comberze, który odbędzie się już 10 lutego!

Już 28 stycznia 2024 r., o godz. zapraszamy 15:00 do udziału w 32. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gogolinie!
Dołącz do naszego wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 56. Zimowych Zawodach na Orientację, które odbędą się 24 lutego (sobota) w Kamionku. Wszystkie dzieci i młodzież ze szkół i klubów sportowych z terenu Gminy Gogolin mają zagwarantowany darmowy start w zawodach. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie organizatorów: cyrkino.gliwice.pttk.pl

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – "Tłusty Czwartek z biesiadą i dużą dawką humoru", które odbędzie się 8 lutego 2024 roku o godzinie 17:30 w Gminnym Centrum Kultury im. J. Lipki w Gogolinie.