Wspieramy najlepszych IV

Już od 13 do 24 września br. będzie można składać wnioski do programu stypendialnego Wspieramy najlepszych IV na rok szkolny 2021/2022. Stypendia przeznaczone są dla uczniów dwóch ostatnich klas szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych.  Program realizowany jest w ramach Poddziałania 9.1.5 RPO WO 2014-2020.

Nabór na zajęcia 2021/2022

Z radością informujemy, że właśnie ruszyły zapisy na zajęcia stałe w roku artystycznym 2021/2022!

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe, które chcą rozwijać swoje pasje oraz poszerzać zainteresowania. Zajęcia rozpoczynają się od 13 września 2021 r. (lub w terminach umieszczonych na plakatach).

Zapisy oraz szczegółowe informacje oraz pod numerem telefonu: 77 554 50 21.

W trakcie zajęć będzie obowiązywał rygor sanitarny zgodnie z aktualnymi obostrzeniami!

ulotka z listą zajęć

>> wersja dostępna ulotki z listą zajęć <<

Konwersja Cyfrowa Domów Kultury
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie został beneficjentem konkursu grantowego
w projekcie „Konwersja cyfrowa domów kultury”. 
Zaproponowane przez nas zadanie „Kultura cyfrowa dostępna dla każdego” uzyskało dofinansowanie w wysokości 79.000,00 zł!
Konkurencja była duża, o czym świadczy ponad 1220 złożonych wniosków, z których tylko 200 instytucji kultury otrzymało dofinansowanie.
Granty zostaną przeznaczone na kompleksowe szkolenia oraz doposażenie w sprzęt niezbędny do prowadzenia działań edukacyjnych i animacyjnych online
Realizowane przez nas zadanie będzie polegać na doposażeniu Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie w nowoczesny sprzęt multimedialny: aparat oraz kamery wraz z akcesoriami, komputerami i oprogramowaniem, a także szkoleniu pracowników aby uatrakcyjnić ofertę kulturalną, sprostać obecnym trendom, stale podwyższać jakość tworzonych materiałów multimedialnych, aktywizować lokalną społeczność do nowych działań z wykorzystaniem technologii cyfrowych.
Już dziś cieszymy się z możliwości realizacji projektu i podjęcia nowych wyzwań! 
Lato z Gokiem – wakacyjnym krokiem, czyli aktywność letnia dla seniora
Letni Koncert w Kamieniu Śląskim

Burmistrz Gogolina serdecznie zaprasza na letni koncert Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Gogolina. W niedzielę 18 lipca 2021 r. o godz. 16:00 na dziedzińcu Sebastianeum Silesiacum w Kamieniu Śląskim. Wstęp wolny!

W trakcie koncertu będzie obowiązywał rygor sanitarny zgodnie z aktualnymi obostrzeniami! Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne ze zgodą na fotografowanie oraz wykorzystanie wizerunku w celach promocyjnych przez organizatorów.

Organizatorzy: Gmina Gogolin oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie.