Zapraszamy na koncert, który odbędzie się w niedzielę 28 maja o godz. 16.00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gogolinie.Utwory z opery „La bohème”, „Cyrulik sewilski”, „Don Giovanni” i „Carmen”, operetki „Polska krew”, czy komedii muzycznej „Giuditta” w wykonaniu Gustav Belacek i Lenka Macikova przy akompaniamencie Metropolitný Orchester Bratislava pod batutą Dušana Štefánka – to będzie niezwykłe wydarzenie muzyczne, które poruszy serca i umysły!  Wstęp wolny!

Koncert Jubileuszowy z okazji 800-lecia Gogolina

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na Videoklip pt. „Gogolina czar", który promować będzie Gogolin w ramach obchodów 800-lecia. Liczymy na liczny udział. Do zobaczenia w GOK-u. 

W załączeniu:

Regulamin konkursu  /  Karta zgłoszenia   /  Oświadczenie do konkursu   /  Oświadczenie rodzica-opiekuna

 

 7 PLAKAT VIDEOKLIP

Witajcie w naszej bajce: "Kopciuszek"

Zapraszamy na kolejny spektakl z cyklu ”Witajcie w naszej bajce”.
Już w sobotę w ramach Majowej Mocy Kultury z GOK- iem 20.05.2023 r. o godz. 09:00 na scenie Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie, w przedstawieniu pt. „Kopciuszek” wystąpią dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Malni.  
Nie możecie tego przegapić! To będzie prawdziwa FAMILIJNA SOBOTA!!!
Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

KOPCIUSZEK

Plakat Familijna sobota

6

Rodzinna gra terenowa

5

Plakat warsztaty tańca SHUFFLE DANCE

4

Spotkanie z dietetykiem

2.jpg

1.jpg

0.JPG

Witajcie w naszej bajce: "Chochlikowe psoty w bajkowej krainie".

Zapraszamy na kolejny spektakl z cyklu ”Witajcie w naszej bajce”.
Już w sobotę 22.04.2023 r. o godz. 10:00 na scenie Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie, w przedstawieniu pt. „Chochlikowe psoty w bajkowej krainie” wystąpią rodzice i nauczyciele z Publicznego Przedszkola nr 3 im. Karlika i Karolinki w Gogolinie. Przed występem czas umili "Wędrująca kapela" dlatego prosimy zabrać własne instrumenty.
Nie możecie tego przegapić! 
Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

 Plakat bajka Internet 22042022