Strzebniów: Wieńce adwentowe

W dniu 23.11.2021 Świetlica w Strzebniowie przygotowała dla mieszkańców dzielnicy kreatywne warsztaty tworzenia wieńców adwentowych. Powstałe prace wprowadziły uczestników w magiczny, świąteczny klimat. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele CUS Gogolin, którzy przygotowali dla uczestników łamigłówki dla umysłu.

Opiekun świetlicy
Agnieszka Porada

Strzebniów: Skat

Na zaproszenie Stowarzyszenia Klub Skat "Karolinka" Gogolin dzieci ze Świetlicy w Strzebniowie w dniu 21.11.2021 r. wzięły udział w spotkaniu szkoleniowym owego klubu. Dzieci poznały skład oraz wartości poszczególnych kart oraz zasady gry skat. Dla dzieci przygotowano poczęstunek oraz piękne upominki.

Opiekun świetlicy
Agnieszka Porada

Strzebniów: Wieńce adwentowe

Świetlica w Strzebniowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych 23 listopada 2021 r. (wtorek) o godz. 16:00 na warsztaty kreatywne pt. “Tworzenie wieńców adwentowych”. Prosimy o przyniesienie ze sobą świeczek do wieńców.

Wakacje w Strzebniowie

Wakacje niestety minęły bardzo szybko...
Jednak wspomnienia pozostaną w naszych sercach jeszcze na długo- podczas wakacji w Strzebniowie nie zabrakło zajęć plastycznych, kulinarnych, sportowych czy też kreatywnych. zapraszamy do krótkiej fotorelacji z minionych już wakacji...

Opiekun świetlicy
Agnieszka Porada

2 tydzień wakacji w Strzebniowie

Kolejny tydzień wakacji w Świetlicy Młodzieżowej w Strzebniowie dobiega końca, nie zabrakło wielu ciekawych zajęć. Były zajęcia sportowe na świeżym powietrzu, plastyczne, kulinarne - robiliśmy gofry z owocami a także szycie motylków z filcu. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Opiekun świetlicy
Agnieszka Porada