Urodziny w Klubie Seniora

W poniedziałek 10 stycznia 2022 r. członkowie klubu seniora wspólnie świętowali 80 urodziny jednej z koleżanek. Solenizantka spędziła ten dzień w wyjątkowej atmosferze, dzięki swoim klubowym przyjaciółkom, które zadbały o miłą atmosferę. Gratulujemy jubileuszu i życzymy dużo zdrowia oraz pomyślności w nadchodzących latach.

Spotkanie Wigilijne Klubu Seniora

W piątek 17 grudnia 2021 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyło się spotkanie wigilijne Klubu Seniora.

Wycieczka członków Klubu Seniora do Gliwic i Tarnowskich Gór

23 września 2021 r. 50-osobowa grupa członków Gogolińskiego Klubu Seniora uczestniczyła w wycieczce, podczas której zwiedzili Palmiarnię Miejską w Gliwicach, kopalnię srebra w Trnowskich Górach oraz Muzeum Chleba w Radzionkowie.

Wycieczka do Polanicy, Kudowy i Dusznik Zdroju
W środę 11 sierpnia 2021 r. 50-osobowa grupa członków Gogolińskiego Klubu Seniora uczestniczyła w wycieczce do Polanicy, Kudowy i Dusznik Zdroju.

Wakacje w Klubie Seniora

Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gogolinie to nie tylko oferta dla dzieci. Członkowie Klubu Seniora w Gogolinie również aktywnie uczestniczą w różnego rodzaju spotkaniach i warsztatach. W ubiegłym tygodniu w ramach działań prewencyjnych uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach. Tematem prelekcji było bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów oraz na co zwrócić uwagę aby nie paść ofiarą oszustów.