W dniu 29.01 w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie odbyło się wyjątkowe święto, dedykowane tym, którzy są niezastąpieni w naszym życiu - dziadkom i babciom. Atmosfera była napełniona radością, ciepłem i miłością, bo właśnie takie uczucia towarzyszą, gdy wspominamy naszych ukochanych starszych członków rodziny.

Dnia 11.07.2023 r. nasi Seniorzy byli na wycieczce w Wambierzycach i w Bardzie Śląskim. Zwiedziliśmy przepiękną bazylikę w Wambierzychach oraz szopkę wykonaną przez miejscowych artystów.

Przygotowania do Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Klubie Seniora

W Klubie Seniora trwają przygotowania do Kiermaszu Bożonarodzeniowego z Mikołajem. W poniedziałek 5 grudnia 2022 r. podczas spotkania, panie tworzyły stroiki i świąteczne ozdoby, które będzie można nabyć już w sobotę 10 grudnia w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie.

Zdobienie pierników w klubie seniora

W poniedziałek 28 listopada 2022 r. panie z Klubu Seniora spotkały się w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie na warsztatach zdobienia pierników świątecznych.

Spotkanie z policjantami w Klubie Seniora
W poniedziałek 25 października 2022 r. członkowie Gogolińskiego Klubu Seniora uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami KPP w Krapkowicach w ramach obchodów miesiąca seniora.