Wycieczka członków Klubu Seniora do Gliwic i Tarnowskich Gór

23 września 2021 r. 50-osobowa grupa członków Gogolińskiego Klubu Seniora uczestniczyła w wycieczce, podczas której zwiedzili Palmiarnię Miejską w Gliwicach, kopalnię srebra w Trnowskich Górach oraz Muzeum Chleba w Radzionkowie.

Wycieczka do Polanicy, Kudowy i Dusznik Zdroju
W środę 11 sierpnia 2021 r. 50-osobowa grupa członków Gogolińskiego Klubu Seniora uczestniczyła w wycieczce do Polanicy, Kudowy i Dusznik Zdroju.

Wycieczka członków Klubu Seniora do Jarnołtówka, Pokrzywnej i Moszczanki

Lato, to nie tylko atrakcje dla dzieci. Ponad 40 osobowa grupa członków Klubu Seniora uczestniczyła 6 lipca 2021 r. w wycieczce do Jarnołtówka, Pokrzywnej i Moszczanki. W programie znalazło się zwiedzanie, spacery oraz grill. Nie zabrakło wspólnych rozmów i dobrego humoru.

Wakacje w Klubie Seniora

Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gogolinie to nie tylko oferta dla dzieci. Członkowie Klubu Seniora w Gogolinie również aktywnie uczestniczą w różnego rodzaju spotkaniach i warsztatach. W ubiegłym tygodniu w ramach działań prewencyjnych uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach. Tematem prelekcji było bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów oraz na co zwrócić uwagę aby nie paść ofiarą oszustów.

W czwartek 16 stycznia 2020 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie 80 członków Klubu Seniora uczestniczyło w spotkaniu z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość uświetnił występ dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Gogolinie.

W przedstawieniu jasełkowym wystąpiły 4-latki przygotowane przez Panią Agnieszkę Porada. W programie tanecznym wystąpiły 5-latki przygotowane przez Panią Marię Nędza.

Oprócz części artystycznej dzieci przygotowały również laurki dla wszystkich seniorów.