Odrowąż: 1 spotkanie w 2022 roku

Pierwszy raz w tym roku, w świetlicy wiejskiej w Odrowążu panie spotkały się przy herbatce, żeby spędzić kreatywnie czas i własnoręcznie wykonały świece ozdobne, które podczas długich zimowych wieczorów będą tworzyły miły i ciepły nastrój jednocześnie poprawiając samopoczucie. Uczestniczki spotkania zapoznały się również z zasadami gry Rummikub i rozegrały kilka partyjek.

Opiekun świetlicy Kilisz Irena

Odrowąż: Świąteczne ciasteczka
Tuż przed świętami w świetlicy wiejskiej w Odrowążu dzieci kreatywnie spędzały czas i przygotowały świąteczne ciasteczka.
Korzenne ciastka były słodkim poczęstunkiem dla domowników, więc uczestnicy warsztatów wszystkie swoje dzieła zabrali do domu ,aby podzielić się z nimi z rodziną.

Opiekun świetlicy Kilisz Irena

Odrowąż: Warsztaty florystyczne

Za kilka dni nadejdą święta, więc w świetlicy wiejskiej w Odrowążu panie miały okazję wykonać pachnące stroiki, które będą pachnącą ozdobą w domu. Warsztaty zostały poprowadzone wspólnie z pracownikami CUS w Gogolinie.

Opiekun świetlicy Kilisz Irena

Odrowąż: Kartki świąteczne
Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc trzeba wysłać kartki świąteczne z życzeniami do znajomych. Najlepiej jeżeli są to kartki wykonane własnoręcznie. Dlatego w świetlicy wiejskiej w Odrowążu uczestnicy warsztatów mieli okazję stworzyć niepowtarzalne kartki świąteczne, które sprawią radość, wprowadzą niepowtarzalny nastój oraz sprawią wiele radości bliskim.

Opiekun świetlicy Kilisz Irena

Odrowąż: Stroiki bożonarodzeniowe
W świetlicy wiejskiej w Odrowążu w środę 1.12.2021 r. w ramach cyklu „Spędźmy czas razem!” odbyły się warsztaty, podczas których tworzono bożonarodzeniowe stroiki na groby swoich bliskich ze świerku i sztucznych gwiazd betlejemskich.

Opiekun świetlicy Kilisz Irena