Korzystając z pięknej słonecznej pogody z wielką przyjemnością dzieci z świetlicy wiejskiej w Odrowążu rozpoczęły cykl wiosennych porządków,  i posprzątały plac zabaw, który służy mieszkańcom Odrowąża . Teraz z przyjemnością  dzieci mogą korzystać z tego zakątka , a opiekunowie przysiąść na ławeczce .

W świetlicy wiejskiej w Odrowążu dzieci przygotowują niespodzianki na nadchodzący DZIEŃ ŚW. WALENTEGO ,którymi obdarują osoby bliskie ich sercu.

 

 

Zajęcia w świetlicy wiejskiej w Odrowążu przebiegają  bardzo kreatywnie ,uczestnicy zajęć uczyli się szyć i z czerwonego filcu uszyli serduszka ,które mogą być wspaniałym prezentem dla dla babci i dziadka lub upominkiem walentynkowym.

Serduszka wyszły bardo ładnie i pierwsze próby z igłą za dziećmi więc na pewno nie ostatnie, gdyż dzieciom bardzo spodobała się praca z igłą .

 

Święta już blisko, więc w świetlicy w wiejskiej w Odrowążu, aby poczuć klimat nadchodzących świąt, dzieci piekły ciasteczka korzenne a następnie je dekorowały, aby nimi poczęstować swoich rodziców oraz dziadków. Ciastka wyjątkowo się udały i były przepyszne.

 

Wolnymi krokami zbliżają się święta, więc w świetlicy wiejskiej w Odrowążu podczas spotkania z seniorami panie tworzyły ozdoby świąteczne. Z pustych butelek, światełek oraz różnych ozdób świątecznych seniorki stworzyły cudne świetlne dekoracje na święta .