Ferie w Górażdżach nie pozwoliły na nudę w naszej świetlicy. Podopieczni skorzystali z zajęć głównie w formie warsztatowej. Uczestnicy wykonywali czapeczki z włóczki i tworzyli z modeliny i gliny. Nie zabrakło wspólnych gier i zabaw, a także chwil z farbą i kartką :-)

 

Przed Adwentem w świetlicy w Gorażdżach zorganizowano warsztaty tworzenia wieńców adwentowych. Tego typu zajęcia cieszą się zainteresowaniem szczególnie wśród pań, chętnych nie brakowało. Wszyscy wykonali piękne wieńce, które pozwolą ozdobić nasze domy w czasie całego Adwentu.

W okresie świątecznym zorganizowano również warsztaty makramowe tworzenia aniołów i choinek oraz warsztaty tworzenia z modeliny. Uczestnicy zajęć bardzo byli zadowoleni ze swoich prac. 

W okresie jesiennym w świetlicy w Gorażdżach zorganizowani warsztaty tworzenia bukietów z kolorowych, jesiennych liści. Uczestnicy zajęć byli mile zaskoczeni efektami wspólnej pracy.

 

Dnia 26 października w świetlicy w Górażdżach odbyły się warsztaty skierowane przede wszystkim do seniorów "Makramowe cuda". Początkowo niechętnie i z niedowierzaniem, wszyscy zabrali się do pracy i wytworzyli cudowne makramowe drzewka. Do zajęć dołączyły dzieci i dorośli.