Górażdże: Spotkanie świąteczne

W poniedziałek 20.12.2021 r. odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu „ świątecznych inspiracji” w Świetlicy w Górażdżach. Zajęcia miały charakter integracyjny, a każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Nie zabrakło wspólnego ubierania choinki, gier i zabaw dla najmłodszych, starsi natomiast rozegrali turniej ping – ponga. Zwieńczeniem zajęć był poczęstunek w postaci pizzy, którą kochają wszystkie dzieci!

Ten dzień był podsumowaniem udanego cyklu zajęć – z którego skorzystały dzieci, młodzież oraz dorośli.

Górażdże: aniołki z makramy

W czwartek 16 grudnia 2021 r. w świetlicy w Górażdżach odbyły się warsztaty świąteczne, podczas których tworzono aniołki z makramy.

Górażdże: Świąteczne inspiracje
Górażdże: Mikołajkowe warsztaty dekorowania pierników świątecznych

Zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji w Świetlicy w Górażdżach odbyły się mikołajkowe warsztaty dekorowania pierników świątecznych.
15 – osobowa grupa dzieci i dorosłych świetnie poradziła sobie z zadaniem. W mig powstały piękne, kolorowe pierniki, które zabrano ze sobą do domu. Nie mogło zabraknąć także ciepłej herbatki, świątecznej muzyki i wesołej atmosfery, która sprzyja kreatywnej zabawie. Już dziś zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu „ Świątecznych Inspiracji”.

Górażdże: Świąteczne inspiracje