Górażdże: Warsztaty wiosenno - wielkanocne

W okresie wiosenno - wielkanocnym w świetlicy w Górażdżach odbyło się wiele ciekawych inicjatyw, m. in. : warsztaty tworzenia kwiatów z bibuły, które wykorzystano do tworzenia palm wielkanocnych; warsztaty florystyczne, gdzie wykonano prostą kompozycję kwiatową; warsztaty tworzenia zająców z siana, a także tworzenia ozdobnych jajek z cekinów. Serdecznie dziękuję za współpracę p. Ani z miejscowej filii bibliotecznej oraz p. Marcie, prowadzącej grupę Marianek w tutejszej parafii.

Ferie w Górażdżach

W czasie ferii zimowych dzieci i młodzież spotkały się w świetlicy w Górażdżach na zajęciach kreatywnych. Ferie rozpoczęły się od prac plastycznych, a w kolejnych dniach królowała makrama, czyli sztuka wyplatania sznurkami. Każdy uczestnik zajęć wykonał minimum jedną podkładkę pod kubek. Prace bardzo wszystkich zachwyciły i z każdym kolejnym dniem zaplatanie kolejnych sznurków szło sprawnie i niezwykle zwinnie. Nie zabrakło również gier planszowych, puzzli i zabaw.

Górażdże: Spotkanie świąteczne

W poniedziałek 20.12.2021 r. odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu „ świątecznych inspiracji” w Świetlicy w Górażdżach. Zajęcia miały charakter integracyjny, a każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Nie zabrakło wspólnego ubierania choinki, gier i zabaw dla najmłodszych, starsi natomiast rozegrali turniej ping – ponga. Zwieńczeniem zajęć był poczęstunek w postaci pizzy, którą kochają wszystkie dzieci!

Ten dzień był podsumowaniem udanego cyklu zajęć – z którego skorzystały dzieci, młodzież oraz dorośli.

Górażdże: aniołki z makramy

W czwartek 16 grudnia 2021 r. w świetlicy w Górażdżach odbyły się warsztaty świąteczne, podczas których tworzono aniołki z makramy.

Górażdże: Świąteczne inspiracje