Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na wyjątkowe warsztaty, podczas których przygotujemy niespodzianki dla naszych ukochanych Tatusiów z okazji ich święta!

Terminy i miejsca warsztatów:

  • 17 czerwca Świetlica Wiejska w Obrowcu
    Godzina: 14:30 - 18:00

  • 19 czerwca Świetlica Wiejska w Kamionku
    Godzina: 14:30 - 18:00

Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję własnoręcznie przygotować prezenty, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach wszystkich Tatusiów. Czeka na Was mnóstwo kreatywnych zadań, zabawy i wspaniałej atmosfery.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by uczcić Dzień Taty w sposób pełen radości i twórczości!

Do zobaczenia na warsztatach!

plakat warsztaty z okazji dnia taty

 

W środowe popołudnie 22 maja 2024r. w Świetlicy Wiejskiej w Kamionku zostały zorganizowane warsztaty z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Dzieci tworzyły ozdoby na kubki z glinki polimerowej. Powstały przepiękne prezenty stworzone od serca. To był bardzo udany czas! 

W ostatnich dniach kwietnia w Świetlicy w Kamionku zostało zorganizowane wielkie sprzątanie świata, warsztaty plastyczne oraz kulinarne. Dzieci chętnie uporządkowały najbliższe otoczenie a nagrodą za duże zaangażowanie były naleśniki. Z kolei na zajęciach plastycznych uczestnicy zajęć wykonywali papierowe drzewka i tulipany jak również kwiaty z patyczków do uszu. Pogoda dopisywała więc dzieci chętnie spędzały czas na świeżym powietrzu.

 

Ferie w Kamionku nie pozwoliły na nudę w naszej świetlicy. Wykonywanie czapeczek i ptaszków z włóczki wciągnęło uczestników bez reszty. Nie zabrakło wspólnych gier i zabaw, a także chwil z farbą i kartką :-) Z zajęć skorzystali również podopieczni z Kamienia Śląskiego.

Przed Adwentem w świetlicy w Kamionku zorganizowano warsztaty tworzenia wieńców adwentowych. Tego typu zajęcia cieszą się zainteresowaniem szczególnie wśród pań, chętnych nie brakowało. Wszyscy wykonali piękne wieńce, które pozwolą ozdobić nasze domy w czasie całego Adwentu.