Strzebniow: Warsztaty kroszonkarskie

W czwartek 17.03.2022 r. w świetlicy w Strzebniowie odbyły się kolejne „Tradycyjne warsztaty z jajem” z twórczynię ludową – Panią Barbarą Herok, organizowane wspólnie z Centrum Usług Społecznych w Gogolinie.

Ferie w Strzebniowie

Dzieciom ze Strzebniowa czas zimowego odpoczynku minął bardzo szybko. Z kufra babuni pełnego skarbów powstały sznurkowe zawieszki oraz walentynkowe breloczki. W czasie kreatywnych zajęć uczestnicy tworzyli bałwanki z opasek gipsowych oraz zimowe obrazki 3D. Uczestnicy mieli okazję przeżyć, wiele niezapomnianych chwil, pełnych radości i zabawy.


Wspólny pobyt z rówieśnikami i bogata oferta zajęć sprawiły, że dzieci, które ten czas spędziły w świetlicach, będą bardzo mile je wspominać. Dziękujemy za wspólny czas!
Opiekun


Katarzyna Wystrach-Blaut

Strzebniów: Wieńce adwentowe

W dniu 23.11.2021 Świetlica w Strzebniowie przygotowała dla mieszkańców dzielnicy kreatywne warsztaty tworzenia wieńców adwentowych. Powstałe prace wprowadziły uczestników w magiczny, świąteczny klimat. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele CUS Gogolin, którzy przygotowali dla uczestników łamigłówki dla umysłu.

Opiekun świetlicy
Agnieszka Porada

Strzebniów: Skat

Na zaproszenie Stowarzyszenia Klub Skat "Karolinka" Gogolin dzieci ze Świetlicy w Strzebniowie w dniu 21.11.2021 r. wzięły udział w spotkaniu szkoleniowym owego klubu. Dzieci poznały skład oraz wartości poszczególnych kart oraz zasady gry skat. Dla dzieci przygotowano poczęstunek oraz piękne upominki.

Opiekun świetlicy
Agnieszka Porada

Strzebniów: Wieńce adwentowe

Świetlica w Strzebniowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych 23 listopada 2021 r. (wtorek) o godz. 16:00 na warsztaty kreatywne pt. “Tworzenie wieńców adwentowych”. Prosimy o przyniesienie ze sobą świeczek do wieńców.