W dniu poprzedzającym Walentynki, Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie stał się miejscem magicznym, gdzie serca zatańczyły w rytm najpiękniejszych melodii miłosnych. Koncert "Usta Milczą Dusza śpiewa" przeniósł wszystkich obecnych w świat emocji, dźwięków i piękna.

W dniu 10.02.2024 r. odbyła się trzecia edycja Babskiego Combru w Gogolinie.Ten wieczór był wyjątkowym przeżyciem, gdzie panie przejęły kontrolę nad imprezą! W sobotni wieczór Gminny Ośrodek Kultury rozbrzmiewał śmiechem, tańcem i radością, gdy ponad 100 uczestniczek bawiło się do białego rana przy dźwiękach Grupy Muzycznej EXTREME.

Dzień 8 lutego był pełen radości, śmiechu i pyszności – wszystko za sprawą tradycyjnej biesiady z okazji Tłustego Czwartku! Jak mówi przysłowie, kto w tym dniu pofolgował jedzeniu, ten ma nadzieję na łaskę Bożą w sprawie grzechu obżarstwa, ale u nas obżarstwo było wyjątkowo przyjemne i kulturalne!

W dniach 30.01-01.02. Gmina Gogolin stała się areną karnawałowego szaleństwa! Parkiet Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie został opanowany przez policjantów, kowbojów, strażaków, wróżki, czarodziejki, księżniczki i super bohaterów. Dlaczego? Ponieważ odbył się pierwszy bal przedszkolaka w tym roku!

Dziś w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Był to już 32. Finał tej największej akcji charytatywnej w Polsce, której celem było zebranie pieniędzy na sprzęt do diagnozowania i rehabilitacji chorób płuc dla dzieci i dorosłych1.

Już od rana nasi wspaniali wolontariusze z puszkami i czerwonymi serduszkami kwestowali w całej gminie, zachęcając do wsparcia szczytnego celu.