Koncert w kościele w Gogolinie - Karłubcu

Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Gogolina kolędowała w niedzielę 16 stycznia 2022 r. w kościele pw. Św. Anny i Św. Joachima w Gogolinie – Karłubcu. W świątecznej i ciepłej atmosferze, mieszkańcy wysłuchali najpiękniejszych polskich kolęd oraz zagranicznych utworów świątecznych.

Spotkanie podsumowujące 2021 rok Zapaśniczego Klubu Sportowego w Gogolinie

W piątek 14 stycznia 2022 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyło się spotkanie podsumowujące 2021 rok Zapaśniczego Klubu Sportowego w Gogolinie.

Szkolenie stacjonarne - "Konwersja Cyfrowa Domów Kultury"

W dniach 14 - 15.12.2021 r. pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie wzięli udział w szkoleniu stacjonarnym w ramach programu grantowego „Konwersja Cyfrowa Domów Kultury”, które poprowadził tutor cyfrowy - Pani dr Joanna Ojdana.

WTR na IX Ogólnopolskim Zderzeniu Tanecznym
W dniu 4 grudnia 2021 roku grupa taneczna WTR, działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie, wzięła udział w IX Ogólnopolskim Zderzeniu Tanecznym.
Jarmark Mikołajkowy 2021

W niedzielę 5 grudnia 2021 r. na placu przed Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbył się Kiermasz Mikołajkowy, który jak zawsze świąteczną atmosferą, ciekawymi stoiskami i wspaniałymi występami dzieci i młodzieży przyciąga licznych mieszkańców i gości.