Andrzejkowy wieczór Kabaretowy - Kabaret Jurki

Gwiazdą tegorocznego Andrzejkowego Wieczoru Kabaretowego w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie był Kabaret Jurki z Zielonej Góry, czyli: Agnieszka Litwin „Marylka”, Przemek Sasza Żejmo, Marek Litwin. Znani z kultowego serialu improwizowanego Spadkobiercy.

Grupa HIP-HOP WTR w Wołczynie

W sobotę 19 listopada 2022 r. grupa taneczna WTR, działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie, rozpoczęła oficjalnie sezon 2022/2023, biorąc udział w pierwszych zawodach.

Listopadowe popołudnie na wesoło

Ponad trzygodzinna dawka dobrego humoru i wspaniałej muzyki. Tak najkrócej można podsumować „Listopadowe popołudnie na wesoło” w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie, które odbyło się w piątek 11 listopada 2022 r. O wspaniałe samopoczucie uczestników imprezy zadbał Kabaret Moherowe Berety - cztery Panie w średnim wieku na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, których skeczom towarzyszyły powtarzające się salwy śmiechu publiczności i gromkie oklaski.

Witajcie w naszej bajce: "Była sobie żabka psotka"

W sobotę 05 listopada 2022 r. na scenie Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie w kolejnym przedstawieniu z cyklu "Witajcie w naszej bajce", zaprezentowały się przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kamieniu Śląskim. 

Podsumowanie projektu „Jest w orkiestrach dętych wielka siła – muzyka łączy pokolenia”

„Jest w orkiestrach dętych wielka siła – muzyka łączy pokolenia” – to tytuł projektu realizowanego wspólnie przez Miejską Młodzieżową Orkiestrę Dętą z Gogolina oraz Walecką Orkiestrę Dętą CAPRI, na czele z kapelmistrzami Rafałem Jilgiem oraz Markiem Śmiechem – wójtem Gminy Walce. 

Biesiada Bawarska z dużą dawką humoru

W niedzielę 23 października 2022 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyła się „Biesiada bawarska”. Gogolińska wersja Oktoberfestu wyróżniała się ciekawym programem kulturalno-rozrywkowym. 

Warsztaty artystyczne przy filiżance kawy

W poniedziałek 17 października 2022 r. w ramach obchodów miesiąca seniora, w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyły się warsztaty artystyczne „Na jesienna chandrę przy filiżance kawy” – które polegały na wykonaniu klimatycznych stroików ze świecami. W czasie długich jesiennych wieczór, każda Pani będzie mogła zapalić pięknie pachnącą świecę i otulić się jej światłem! Wszyscy przecież wiemy, że na jesień najlepszy jest miękki koc, dobra książka i aromatyczna herbata, a to wszystko przy dekoracji wykonanej własnoręcznie w Domu Kultury!

Witajcie w naszej bajce: "Królewna Śmieszka i Ekoludki"
W sobotę 08 października 2022 r. na scenie Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie rozpoczęto nowy sezon przedstawień dla dzieci z cyklu "Witajcie w naszej bajce". Jako pierwsze wystąpiły przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 1 w Gogolinie.
Żniwniok 2022

Tegoroczne Gminne Święto Plonów odbyło się 11 września w sołectwie Górażdże. Uroczystości dożynkowe rozpoczęła uroczysta Msza św. dziękczynna w intencji wszystkich Rolników Gminy Gogolin oraz ich Rodzin w Kościele Parafialnym pw. Błogosławionego Czesława w Górażdżach.

Festyn Rodzinny - zakończenie wakacji  w Owocowym Ogrodzie Miejskim w Gogolinie

Środowe popołudnie 31.08.2022 r. mimo ostatniego dnia wakacji twarze najmłodszych były uśmiechnięte! A to za sprawą Festynu Rodzinnego w Owocowym Ogrodzie Miejskim w Gogolinie.