A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

W niedzielę 10 stycznia 2016r. bardzo dużo się działo. W ramach 24 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gogolinie odbył się koncert najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru Canzonetta ze Strumienia. 

W skład chóru wchodzą dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Strumieniu. Chór uświetnił swym śpiewem oprawę mszy św. Chór koncertował również po mszy. Kolejny koncert Chóru odbył się  o godz. 14:30 w kościele pw. Św. Jacka w Kamieniu Śląskim.

 

Z kolei Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Gogolina w ramach WOŚP koncertowała w Strumieniu. Na mszy Świętej w Sanktuarium św. Barbary w Strumieniu Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Gogolina, swoją grą wzbogaciła liturgię. Tuż po zakończeniu mszy odbył się wspaniały koncert naszej gogolińskiej orkiestry.

Po południu w Gminnym Centrum Integracji Wsi w Pruchnej Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Gogolina występowała po raz kolejny, gdzie swym ponad godzinnym koncertem zachwyciła zebraną publiczność.

Zajęcia w GOK

Najbliższe wydarzenia

Polub nas na Facebooku!

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony