W niedzielę 13 sierpnia w Sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim, odbył się niezwykły koncert duetu GGDuo, czyli Gabrieli i Wojciecha Gąsiorów. Był to jeden z punktów programu uroczystości metropolitalnych z okazji wspomnienia liturgicznego św. Jacka Odrowąża, patrona diecezji opolskiej i pierwszego polskiego dominikanina, który urodził się właśnie w Kamieniu Śląskim.
 
Koncert nosił tytuł „Moja cisza” i nawiązywał do pierwszego utworu z płyty duetu. W repertuarze znalazły się autorskie utwory Gabrieli Gąsior, wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów, oraz aranżacje Wojciecha Gąsiora, multiinstrumentalisty i producenta muzycznego - absolwentów Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.
Wśród wykonanych piosenek znalazły się takie jak: „Moja cisza”, „Być bliżej Ciebie chcę”, „Prawda”, „Las” czy „Nieznane”. Każda z nich niosła ze sobą przesłanie wiary, nadziei i miłości, a także zachęcała do refleksji nad sensem życia i relacją z Bogiem. Artyści zaprezentowali się nie tylko jako utalentowani muzycy, ale także jako świadkowie swojej wiary i małżeństwa. Podzielili się ze zgromadzoną publicznością swoimi doświadczeniami życiowymi, radościami i trudnościami, a także swoją pasją do tworzenia muzyki.
Koncert GGDuo był pięknym zwieńczeniem uroczystości metropolitalnych ku czci św. Jacka w Kamieniu Śląskim.