W dniu 10.02.2024 r. odbyła się trzecia edycja Babskiego Combru w Gogolinie.Ten wieczór był wyjątkowym przeżyciem, gdzie panie przejęły kontrolę nad imprezą! W sobotni wieczór Gminny Ośrodek Kultury rozbrzmiewał śmiechem, tańcem i radością, gdy ponad 100 uczestniczek bawiło się do białego rana przy dźwiękach Grupy Muzycznej EXTREME.

Muzyka i wyjątkowe stylizacje były tylko częścią atrakcji tego wieczoru. Największą sensację wywołała fotobudka 360, która stała się centrum uwagi wszystkich obecnych. To w niej panie mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy, robiąc zdjęcia i nagrywając filmy w różnych ujęciach i kolorowych strojach.

Nie mogło zabraknąć także kreatywnych przebrań, które dodawały uroku i humorku całej imprezie. Od strażniczek miejskich po pilotki – panie zachwyciły wszystkich swoją pomysłowością.

Ale Babski Comber to nie tylko o zabawie, to przede wszystkim czas spędzony w gronie przyjaciółek, gdzie można porozmawiać, podzielić się śmiechem i po prostu odprężyć się. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę i niezapomniane wspomnienia. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnej edycji za rok!