Dnia 24 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie odbyło się niezwykłe przedstawienie teatralne "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków", przygotowane przez utalentowanych uczniów z klasy szóstej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gogolinie.

Atmosfera była nacechowana ekscytacją, a publiczność mogła również delektować się występem Wędrującej Kapeli pod kierownictwem Pani Elżbiety Klimas. Spektakl rozpoczął się od zapierającej dech w piersiach scenografii autorstwa Pani Kornelii Miemczyk, przenoszącej widzów do bajkowego lasu, gdzie rozgrywały się losy pięknej księżniczki Śnieżki i siedmiu krasnoludków. Dzięki profesjonalizmowi aktorów, wspaniałej muzyce przygotowanej przez Panią Annę Lakota oraz zaangażowaniu opiekuna grupy, Pani Brygidy Czekały, spektakl był niezapomnianym przeżyciem, poruszającym serca widzów i przekazującym ważne przesłanie o miłości, przyjaźni i odwadze.

Po zakończeniu występu publiczność gorąco oklaskiwała młodych aktorów, doceniając ich talent i trud włożony w przygotowanie przedstawienia.