W dniu 23.05.2024 r., w ramach akcji "Majowa moc kultury", zorganizowano wyjątkową Rodzinną Grę Terenową "Z Karlikiem i Karolinką przez Gogolin". Impreza rozpoczęła się przy pomniku Karolinki i Karlika w Gogolinie.

Uczestnicy, podzieleni na grupy, wyruszyli na trasę prowadzącą przez ważne miejsca w Gogolinie, odkrywając 12 specjalnie przygotowanych punktów. Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury zadbali, aby gra była nie tylko zabawna, ale i edukacyjna, dostarczając cennych informacji o historii miasta i przyrodzie. Na każdym etapie gry czekały elementy układanki, a uczestnicy zdobywali wiedzę, wykonując praktyczne zadania.W zabawie wzięło udział ponad 70 osób – dzieci, młodzież, dorośli oraz całe rodziny. Za rozwiązanie wszystkich zadań uczestnicy otrzymali talony na lody.Na koniec wszyscy mogli skosztować drobnego poczęstunku i napojów. Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział i zaangażowanie. Wydarzenie było bardzo udane i liczymy na kolejne spotkania!